PSGnet Home Page
Humor
 
Novinky v humore
 
Ženy, blondínky a iná hydina...
4260.

Čo urobí typická žena v prázdnej uzavretej miestnosti s dvoma guľatými balvanmi? Jeden pokazí a druhý stratí.

Bubo, ZA
4250.

Jedna historka o blondýnach, kdyby mi ji vyprávěl nekdo jiný, než můj dobrý kamarád, nevěril bych: Byl na služební ceste v Pardubicích, večer jel zpět do Brna a kousek za Pardubicema na nejaké križovatce zdechle auto, felda, nešla nastartovat. Osádky 2 blončky mezi 25-30. Tak co s tím, kamarádovi se to nastartovat též nepodarilo, tak že je odtáhne z križovatky, ať je někdo nerozstřelí. Ženským se do toho moc nechtělo, že to ješte nikdy nedělaly, kamoš je uklidnil, že je to o ničem, že se jenom vezou. Tak OK napojil lano, videl prásknout dveře od feldy za sebou, pomalu se rozjel a po par desítkách metrů rovné jízdy zastavil u krajnice. V tom prásk, felda mu zezadu zbořila zadek jehlo služební fabie. Kamoš vyletel ven, mrkne do feldy a obe blončky sedí připásaný na zadních sedadlech. Co by ste jim na to řekli, kamoš taky nevědel, tak radši jel.

Lorant, BA
4241.

Prečo blondínka nosí v dažďi lodičky? Aby sa neutopila.

Jan, Michalovce
4238.

Mladý podnikateľ sedí pri bare, popíja pivo, keď okolo neho prejde vysoká, príťažlivá blondínka. Tá sa na neho zvodne pozrie a hovorí: "Za dve tisícky urobím pre teba hocičo, len to musíš popísať tromi slovami." Chlapík tak minútu premýšľa, potom vytiahne dve tisícky a hovorí: "Vymaľuj mi barák."

Marek, BB
4237.

Prehliadne doktor pacientku a vraví: "Je to dobré, ale musíte sa občas umývať." "Ale ja sa umývam každý deň." "V tom prípade si občas musíte aj vymeniť vodu."

Marek, BB
4236.

Sťažuje sa Fero v krčme: "Moja žena to tak veľmi vždy chce, ale ja nevládzem." A Jano mu na to hovorí: "Vidíš, keby si si zobral krajšiu, tak ti aj pomôžem."

Marek, BB
4222.

Oznam o zavedení novej dopravnej značky pre blondínky: Koniec kruhového objazdu!

Vlado, KE
4212.

Prečo nosia blondýnky pod pazuchov trávu? Aby sa mohli ich kozy napásť.

NEO, Čadca
4209.

Hodina biológie. Profesor hovorí študentom: "Čistý vzduch a hlboké dýchanie zničí všetkých pôvodcov našich chorôb." Blondínka zo zadu sa nástojčivo hlási: "Pán profesor, ale ako prinútime týchto pôvodcov, aby zhlboka dýchali?"

Digo, BA
4206.

Žena sa ráno zobudila a hovorí mužovi: "Snívalo sa mi, že na výročie svadby som dostala briliantový náhrdelník. Čo by to mohlo znamenať?" "Len vydrž, skoro sa to dozvieš." A naozaj. Na výročie svadby dostala peknú krabičku previazanú mašľou. S trasúcimi rukami ju rozbalila a vnútri knižočka s nadpisom 'Snár'.

Digo, BA
4174.

Čo uvidíte v očiach blondínky, keď sa do nich hlboko zahľadíte? Predsa korienky vlasov.

Michal, TN
4173.

Prečo sú blondínky také malé? Aby mohli jazdiť na myši.

Michal, TN
4168.

Blondýnka letí do Londýna. Jak ji připravíte o místo u okna? Řeknete jí, že sedadla do Londýna jsou v prostřední řadě.

Petr, CZ
4167.

Jak se říká, když jedna blondýnka foukne druhé do ucha? Přenos dat.

Petr, CZ
4150.

Jak to zařídit, aby si vás blondýnka vzala? Řeknete jí, že je těhotná. A na co se vás zeptá? "A je to moje?"

Petr, CZ
4102.

Čo spraví blondína keď jej priateľ povie, že potrebuje viac priestoru? Dá si vybrať mandle.

Jojo, BA
4097.

Žena je ako demo program. Buď má obmedzenú dobu užívania, alebo najlepšie funkcie má zakázané, alebo stále kecá, aby si ju zaregistroval.

Ivan, TN
4081.

"Slečna prečo močíte na tých ľudí tam dolu v kanoe?" Pýtajú sa na úpätí skaly dvaja chlapi. "To nie je kanoe, ale môj odraz na hladine!" odpovie im blondína.

Bart22, SK
4074.

Čo robí blondínka opretá o dom? Počúva haus. Čo robí 10 blondínok opretých o dom? Haus párty.

Lucka, BA
4060.

Proč mají blondýnky nohy? Aby nenechávaly stopy jako šneci.

Petr, CZ
4059.

Přihlásily se tři ženské do soutěže - plavání stylem prsa přes kanál La Manche. Vyhrála brunetka, pár minut po ní dorazila zrzka a asi za hodinu totálně vyčerpaná blondýnka. Když ji zabalili do dek a nalili do ní pár loků kávy, vzpamatovala se a povídá: "Nechci si stěžovat, ale mám pocit, že ty zbylé dvě soutěžící používaly ruce!"

Petr, CZ
4040.

Koľko inteligentných blondínok sa zmestí do telefónnej búdky? Všetky!

Geco, SK
4038.

Ide blondína s walkmanom po chodníku, zrazu jej walkman spadne na zem a blondína stuhne. Príde mladík k walkmanu, nasadí si ho na uši a počuje: "Pravá, ľavá, pravá..."

Rajo, SK
4030.

Čo urobíte, keď po vás blondínka hodí poistku? Zdrháte ako o život, pretože má v ústach granát.

Anna, BA
4029.

Ako nazvete brunetku medzi dvomi blondínkami? Tlmočníčka.

Anna, BA
4028.

Blondínka si objednala pizzu. Čašník sa pýta, či ju chce rozrezať na 6 alebo 12 kusov. "6 prosím, 12 by som nikdy nezjedla."

Anna, BA
4027.

Prečo nie sú blondínky dobré lekárničky? Pretože sa im nedarí napchať skúmavky do písacieho stroja.

Anna, BA
4016.

Žena si doma búcha prsia o stenu. Príde muž a pýta sa: "Čo robíš? Ale deti nechcú mlieko, tak im robím šľahačku.

Michael, BA
4003.

Ona: "Miláčik urob mi dieťatko!" On: "Paci, paci, pacičky!!"

Sex, New York
4002.

Blondínka si kúpila tchora a chváli sa tým inej blondínke: "Kúpila som si tchora, výborne líže pi.u." "A čo ten smrad?", pýta sa druhá. "Neviem, trikrát sa vygrcal a potom si zvykol."

Vlado, SK
4001.

Čo to znamená, keď žena príde do obývačky? Treba skrátiť reťaz od šporáka.

Lukas, TN
3994.

Ako nazvete blondínku, ktorá si odfarbí vlasy nahnedo? Umelá inteligencia.

Anjelik, BB
3993.

Prečo blondínky nejedia banány? Pretože nemôžu nájsť zips.

Anjelik, BB
3991.

Prodavač v obchodě zabalil zákaznici zboží a když jí podával balíček, všiml si, že má v tašce dálkové ovládání na televizi. Nedalo mu to a musel se zeptat: "Paní, vždycky sebou nosíte ovladač na televizi?" "Ne. Ale manžel se mnou nechtěl jít na nákup a mám pocit, že tohle je to nejhorší, co jsem mu mohla provést."

Blanka, CZ
3974.

Víte kolikrát je žena v přechodu? Dvakrát - poprvé z kočky na slepici, a podruhé ze slepice na starou krávu.

Kájo, CZ
3958.

Inštruktor na vodičskom kurze zisťuje, ako by reagovali, keby im počas jazdy odpadlo koleso. Prvá sa hlási blondínka: "Pridala by som a dobehla ho."

Bea, BR
3957.

Blondínka sa rúti po meste v novom aute rýchlosťou 100 km za hodinu. Zastaví ju policajt. "Vy nepoznáte predpisy, alebo neviete čítať? Na značke, čo ste práve prešli, bolo napísane 40 km! ""Čítať? Vy by ste to dokázali pri takej rýchlosti?"

Bea, BR
3943.

Manželská hádka skončila. Žena ide k oknu a otvorí ho: "Dnes bude snežiť!" "Ako si praješ, miláčik."

Jedo, BA
3933.

Príde blondínka do predajne automobilov, chvíľu si obzerá autá a potom sa pýta predajcu: "Pán predajca prosim vás koľko stojí ten golf za tych 400.000?

Tibor, TN
3928.

Prečo majú blondínky o jednu mozgovú bunku viac ako kravy? Aby nebučali, keď ich potiahnete za prsia.

Digo, KE
3910.

Uteká blondína a bruneta pred levom po púšti a keď už ich doháňa, bruneta mu nasype do očí piesku. A majú zase náskok, bežia, bežia, zasa prichádza lev, dobieha, bruneta mu zase piesok nasype. Teraz získajú taký náskok, že sa dostanú až ku oáze. Bruneta vylezie na palmu a kričí: "Blondína, vylez aj ty." Blondína na to: "Ja som mu nesypala piesok do očí."

Dievča, SK
3895.

Bavia sa dvaja priatelia. "Vieš aká je najideálnejšia žena?" "Nie." "Musí mať tak 110 centimetrov a ploskatú hlavu." "No tých 110 centimetrov by som aj pochopil, ale tú ploskatú hlavu načo?" "Aby si si na ňu mohol položiť pivo!"

Stano, BA
3861.

Idú blondínka, brunetka a čiernovláska v aute. Prekročia rýchlosť a naháňajú ich polcajti. Keď majú bezpečnú vzdialenosť, zastanú, otvoria kufor, vyberú tri vrecia a skryjú sa do nich. Príde policajt, kopne do vreca s čiernovláskou a počuje: "Haf, haf." Kopne do vreca s brunetkou a počuje: "Mňau, mňau." Kopne do vreca s blodínkou a počuje: "Zemiak, zemiak."

Peťo, KE
3841.

Zvoní zvonek u dveří. Otevře mladá ženská, za dveřma nejakej chlap. "Je starej doma?" "Není." Chlap beze slov vejde dovnitř a ženskou znásilní. Druhej den: "Je starej doma?" "Není." Chlap zase vleze dovnitř a ženskou znásilní. Tak se to opakuje celej tejden. V pátek se už ženska naštve, a říká si: "Sakra, co jen ten chlap může mýmu starýmu chtít?"

Jozef, BA
3804.

Prečo si blondinky natieraju pery zeleným rúžom? Pretoze červena znamená STOP.

Peťo, MT
3796.

Dvě kamarádky sedí v restauraci. Najednou přijde poslíček a jedné z nich předá nádhernou kytici. Ta se jukne na přiložený dopis a povídá: "A jéje, ty jsou od toho mého nového, to zase budu mít celý víkend roztažený nohy." Kamarádka blondýna se zamyslí a povídá: "Divnej způsob, já je dávám do vázy."

Michal, BR
3792.

Rozhovor manžela s manželkou: "Zarobila som 1000 korún." "A ako?" "Videla som pekný klobúk, ale nekúpila som si ho."

Nika, KE
3791.

Blondína hovorí svojmu nápadníkovi: "Ukážem ti moje štvorky." a ukázala mu žiacku knižku.

JoJo, BA
3784.

Pokúšala som sa žiť bez cigariet, alkoholu a sexu. Bola to najhoršia polhodina môjho života.

Miro, BR
3781.

Mestská fiflena sa pýta gazdu na lazoch: "Koľko znesú tie vaše sliepky?" "Pol litra pálenky, potom gŕcajú."

Jožko, BA
3759.

"Vraj aj žena po päťdesiatke môže dráždiť muža." "A čím?" "Každým slovom."

Mária, BB
3755.

Dvě blondýnky stojí na nástupišti. Jedna se ptá průvodci: "Doveze mě tento vlak do Prahy?" "Ne", odpoví průvodci. "A mě?" ozve se druhá."

Miro, BR
3717.

Príde jedna blondína ku druhej a pýta sa: "Kde si sa narodila?" A druhá odpovedá: "V nemocnici." A prvá nato: "Júj! A čo ti bolo?"

Erik, TN
3706.

Žena je ako softvérové demo. Buď je len na obmedzenú dobu používania, alebo ma najlepšie funkcie zakázané, alebo stále otravuje, aby si ju zaregistroval.

Pišta, BA
3692.

Bavia medzi sebou tri feministky, francúzska, nemecká a slovenská. Francúzska vraví: "Dievčatá, ja to mám doma dokonale zariadené. Raz som prišla domov, buchla som päsťou do stola a vravím, že nevarím a neperiem. No a prídem prvý deň, nič nevidím. Prídem druhý deň, manžel je vyhladovaný, všade kopa prádla. Ale prídem tretí deň, manžel stojí pri dreze, je vyprané, uvarené. Špica." Vraví Nemka: "Ja to mám podobné. Prídem domov, buchnem do stola a vravím, že nevarím, neupratujem. Prvý deň nič nevidím. Na druhý deň stále nič. Tretí deň manžel upratuje, varí, perie. Perfektné." No a Slovenka na to: "Hm, tak ja to mám tiež podobné. Prídem domov, buchnem do stola a vravím, že nevarím a neperiem. A prvý deň nič nevidím. Druhý deň zase nič, prídem na tretí deň a už začínam vidieť na jedno oko."

Ivo, BR
3673.

Chlápek v letadle vejde do první třídy a zjistí, že na jeho místě sedí nějaká žena, tak ji upozorňuje, že sedí na jeho místě. "Jsem blondýnka. Jsem krásná a letím do Miami." Chlápek došel pro stevarda a ten ženské říká: "Madam, tohle je první třída. Vy máte lístek do turistické. Prosím vás, vstaňte a jděte na své místo do turistické třídy." "Jsem blondýnka. Jsem krásná a letím do Miami." Stevard došel pro kapitána. Kapitán také vysvětlil blondýnce, že se má jít posadit na své místo. "Jsem blondýnka. Jsem krásná a letím do Miami." Nato se kapitán k ženě naklonil a něco jí pošeptal. Ta se pak spěšně zvedla, usmála se na něj a odešla do turistické třídy. Stevard i chlápek jen vyvalili oči: "Kapitáne, my se s ní hádáme půl hodiny a vy jí jen něco pošeptáte a ona se zvedne a odejde... Co jste jí řekl?" "Řekl jsem jí, že první třída v Miami nezastavuje."

Marianna, BB
3672.

Kdy má ženská největší mozek? Když je v jiném stavu a čeká kluka.

Marianna, BB
3670.

Aký je rozdiel medzi múdrou blondínkou a ufom? To sa ešte nevie, ani jedno ani druhé ešte nikto nevidel!

Sa13, TN
3625.

Drahá, prečo si celá nahá? To sú šaty lásky, drahý. Mohla si si ich aspoň prežehliť.

Miro, BR
3621.

Čo je najtažších 5 rokov v živote blondíny? Druhý ročník základnej školy!

redbeck, PO
3618.

Blondínka, brunetka a ryšavá by chceli dostať prácu ako natieračky stredových cestných pruhov. Šéf sa preto rozhodol, že dá šancu každej. Budú natierať tri dni a tá, ktorá ich natrie najviac, dostane miesto. Na konci prvého dňa ryšavá natrela 3 kilometre, bruneta 2,5 kilometra a blondína 10 kilometrov. Šéf bol skutočne prekvapený, povedal jej: "Ak si takéto tempo udržíš, miesto je tvoje." Na ďalší deň ryšavá natrela 5 kilometrov a bruneta 5,5 kilometra a blondína len 4 kilometre. Šéf jej vraví: "Nevadí, stále máš náskok." Na tretí deň ryšavá natrela 6 kilometrov, bruneta 5 kilometrov a blondína len kilometer. Šéf bol veľmi sklamaný a vraví blondíne: "Čo sa stalo, veď sa ti tak darilo?" "Nuž, to vedro s farbou je stále ďalej a ďalej."

Mária, BB
3604.

Čo poviete žene s modrinami pod obidvoma očami? Nič. Už jej bolo povedané dvakrát.

Stano, BA
3554.

Ráno hovorí žena Dežovi, Dežo na stole máš dve palacinky, zjedz koľko chceš ale jednu mi nechaj.

Andrej, TT
3551.

Blondínka číta noviny a pýta sa mamy: "Mami koľkeho je dnes?" Mama na to hovorí: "Pozri sa do novín." A blondínka odpovie: "Mama ale to sú predsa včerajšie noviny."

Ivko, Považská Bystrica
3545.

Prečo majú blondínky v tele o 200 kostí viac ako bežný človek? Odpoveď je jednoduchá: "Lebo majú mechanický mozog."

Miro, BR
3539.

Potkají se dvě kamarádky. "Taky hledáš muže, který je přitažlivý, vtipný a chytrý?" "Jo, a takového, který je zároveň i sebevědomý, něžný, sexy, citlivý a romantický..." "Tak do toho kina můžeme jít spolu!

David, CZ
3535.

Lepšia suseda v prízemi ako Júlia na balkóne.

Miluška, Durčenkovo
3531.

Ako sa meria blondínke IQ? No predsa tlakomerom.

Martin, T. Teplice
3527.

Viete čo znamená, keď stoja v rade bruneta, blondína, bruneta? Inteligenčná priepasť.

Michal, BA
3503.

Opýtame sa blondínky či nám svietia smerovky a ona odpovie: "Áno-nie, áno-nie."

Gabo, KE
3498.

Prečo si blondínka na záchode spieva? Preto, aby vedela ktoré pysky si ma utrieť.

Pepe, BB
3485.

Manželka sa vráti z dovolenky v novom aute, s novými šatami, v kufri auta nový televízor, v kebelke veľa nových šperkov. Manžel sa nechápavo pýta: "Drahá moja, kde si zobrala toľko nových vecí?" Manželka v rýchlosti odpovie: "Vyhrala som v športke." Večer sa manželka ide kúpať, tak manžela poprosí, aby jej napustil vaňu. Keď vstúpi do kúpelne, vidí manžela, ktorý meria teplomerom vodu. "Pre boha, čo to robíš?", pýta sa manželka. "Meriam ti vodu, aby si si náhodou neopálila tiket!", rozčúlene odpovie manžel.

Katarína, SK
3484.

Jedna blondína vraví druhej: "Ja už nefajčím." "A prečo?" "Lebo nemám komu."

Vlado, ZA
3480.

Přijde blondýnka k doktorovi a stěžuje si na strašnou bolest břicha. "A co jste jedla?" ptá se lékař. "Sardinky v konzervě..." "A nebyly zkažené?" "To nevím - měla jsem tu konzervu otevřít?!

David, DE
3475.

Nová sekretářka trávila většinu času čtením časopisů nebo hraním pasiánsu a okázale ignorovala zvonící telefon. Nakonec se její šéf naštval a povídá: "Poslyšte, slečno Sklenářová, když telefon zvoní, musíte ho zvednout!" Slečna se šéfovi podívá přímo do očí a suše odvětí: "A proč? Většinou je to stejně pro vás."

Kamil, BA
3462.

Prečo blondína vyhadzuje hodinky do vzduchu? Chce vidieť ako ten čas letí.

Tomáš, NR
3460.

Čo majú spoločné blondínka a fľaša? Obe sú od krku nahor prázdne.

Lila, MI
3456.

Hrá blondína s brunetkou futbal a brunetka dá gól a kričí 1.0, 1.0. Po chvíli dá aj blondínka gól a kričí dve nuly, dve nuly!

Martmat, TN
3335.

Žena nájde zlatú rybku a tá jej vravi: "Splním ti 3 želania, ale tvojmu mužovi sa to splni 10 krát viac." "Chcem byť najkrajšia na svete". "Chcem byť najbohatšia na svete". "Chcem dostať slabší srdcový infarkt".

Barbora, BB
3328.

Ide žena po meste, keď k nej pristúpi policajt a diskrétne jej hovorí: "Slečna, máte odhalený jeden prsník." Žena sa udrie po čele a úpenlivo zvolá: "Bože niekde som musela stratiť svoje dieťa."

Peter, BA
3292.

Babka ide z obchodu a spoza kríkov vyskočí exhibicionista. Ona sa zarazí a hovorí: "Á, ešte vajcia som zabudla".

Karol, Martin
3291.

Muž hovorí svojej žene: "Mohla by si mi podržať tento drôt?" Chvíľu sa na ňu pozerá a po 2 minútach povie: "Hmm, tých 220V bude asi v tom druhom."

Steveslav, Snežnica
3289.

Čo jedia blondínky kým sú ešte panny? Sunar.

Jano, BA
3288.

Blondínka telefonuje na informácie: "Mohli by ste mi povedať, koľko trvá let z Bratislavy do Lonýna?" "Moment, ..." "Ďakujem." A zloží.

Zixerka, Piešťany
3281.

Dvě holky v kine. Jedna se nakloní ke druhé a říká: "Hele, ten chlápek vedle mne tu onanuje!" "Kašli na nej, normálne ho ignoruj." "To nejde, používá moji ruku."

Miro, BR
3280.

Nosí-li žena snubní prsten, znamená to, že je vdaná. Nosi-li žena obyčejný prsten, nic to neznamená. Nosí-li žena snubní i obyčejný prsten, je vdaná, ale to nic neznamená.

Miro, BR
3279.

Žena ze začátku chce, aby ji muž bral do divadel a restaurací, aby poznala, jestli stojí za to, jít k němu domů. A muž ze začátku chce odvést ženu k sobě domů, aby poznal, jestli stojí za to, brát ji do divadel a restaurací.

Miro, BR
3262.

Stretnú sa tri ženy v stredných rokoch - bruneta, rusovláska a blondína. Bruneta: "Dievčatá, to mi určite neuveríte! Včera som svojej dcére našla v izbe fľašu vodky. To som vôbec netušila, že ona pije!" Rusovláska: "Ale čo vám poviem ja! Ja som včera našla svojej dcére cigarety - a to som vôbec netušila, že ona fajčí!" A potom nasleduje blondína: "Dievčatá, to je nič! Ja som včera svojej dcére našla pod matracom v izbe prezervatív a to som vôbec netušila, že má penis!"

Miro, BR
3260.

Prečo pozerá blondínka porno film až do konca? Lebo je zvedavá, či sa vezmú.

Lydka, Košice
3249.

Blondínka sa čírou náhodou dostala do hry Milionár a hneď pri prvej otázke za 500 korún mala problémy. Rozhodla sa, že použije jedného zo žolíkov. Moderator: "Ktorého zo žolíkov ste si vybrali?" Blondínka: "Zavolám známemu." "Komu budeme telefonovať?" "Zavolám mame." Moderátor vytočí telefónne číslo a na druhej strane sa ozve matka súťažiacej. "Ahoj mami som v hre Milionár pri otázke za 500 korún a chcem sa ťa opýtať, či si mám vybrať žolíka 50 na 50, alebo sa mam opýtať publika."

Miluška, Ďurčenkovo
3170.

Viete, čo má žena v hlave. Nitku, ktorá jej drží uši.

Peter, Zvolen
3169.

Ide blondínka na aute a narazí do stromu. Celá vyplašená vybehne z auta a povie: "Veď som trúbila."

David, Zvolen
3158.

Čo povie blondínka keď narazí do stromu? Prepáč, trúbila som.

Seretenko, BB
3150.

Prečo majú ženy nohy. Aby nenechávali stopu ako slimák.

Jožo, BA
3149.

Prečo nemajú ženy prirodzenie na hlave? Aby nevyzerali ako pokladnička.

Jožo, BA
3148.

Mladá adeptka vodičského kurzu prechádza vozidlom autoškoly cez dedinu a na elektrickom stĺpe zbadá elektrikára. Chvílku sa zamyslí a povie: "Zbabelec."

Jožo, BA
3128.

Stojí tehotná blondína pred zrkadlom, hladká si bruško a hovorí: "Pane Bože, len aby to bolo moje!"

Devil, BA
3125.

Ako si blondínka zlomila nohu pri hrabaní lístia? Spadla zo stromu.

Lukáš, SK
3117.

Idú dve blondinky po ceste a jedna hovorí druhej: "Pozri mŕtvy vták!" Tá druhá sa pozrie do vzduchu a začudovaňe sa opýta: "Kde?"

Bacil, ZM
3115.

Blondína na dovolenke v New Orleans zatúžila po pravých krokodílích topánkach, v obchode však boli pridrahé. Blondína hovorí predavačovi: "Viete čo, chytím si aligátora sama a budem mať topánky zadarmo", povedala predavačovi a zamierila k močiaru. Keď išiel predavač večer domov, videl blondínu s puškou v ruke stáť po pás v močiari. Blížil sa k nej obrovský aligátor. Blondína zamierila a trafila ho priamo medzi oči. Predavač s úžasom sledoval, ako s námahou vyťahuje zviera na breh, kde už ležalo niekoľko mŕtvych krokodílov. "To azda nie?" vykríkla blondína znechutene. "Ani tento nemá topánky!"

Lili, Strečno
3089.

Prečo robí 10 blondínok jednu čokoládovú tortu? Pretože jedna miesi cesto a deväť lúpe lentilky.

Peter, Košice
3063.

Nahá blondýna sedi na radiátoru. Co je to? Zvlhčovač vzduchu.

Anjelik, BB
3025.

Čo urobí blondína, keď má na nohe výron? No, utrie si ho.

Maťo, BR
3010.

"Pane doktore ať se dotknu sebe kde chci tak mne to bolí." "No to snad není možné", odpoví doktor. "Ukažte mi". Tak si slečna mákne na koleno a bolí to, pak na loket a bolí to, no i na kotník a úplne křičí bolestí. Doktor se ji zeptá: "Vy vlasne nejste brunetka , ale blondýnka ne?" "Ano já jsem jen obarvená". " No nebojte slečno, jak jsem si hned myslel, máte jenom zlomenej prst, to zpravíme."

Miluška, Ďurčenkovo
3005.

Čo spraví ako prvé blondinka keď ráno vstane? Otvori si dvere na aute.

Lucia, SK
2984.

Viete kedy ide blondínka do dôchodku, ked prepadne cez barovú stoličku.

Peter, Nemšová
2982.

Hovorí blondínka blondínke: "Včera som dostala anonymný list." "A od koho?"

Ninka, TN
2968.

Ako zistíme, kto je blondínkyn frajer? Podľa odtlačku práčky jeho ramena na jej čele.

Prdo, USA
2946.

Prečo blondína v obchode chodí po štyroch? Hľadá nízke ceny.

Jana, Dolná Súča
2834.

Ako si blondínka našetrí na video? Predá televízor.

Považská Bystrica,
2820.

Policajt stopne auto a hovorí šoférovi: "Pán vodič išili ste 120 a tu je povolená rýchlosť 80!" "No viete dolu kopčekom sa to rozbehne no brzdil som", "ale", ozve sa manželka: "išiel si 120". "Pán vodič a viete o tom že vám nesvietia brzdové svetlá?." "Naozaj? To sa asi pokazilo teraz po ceste." "No určite", povie manželka. "Už dva mesiace ti hovorím aby si ich dal opraviť!" "A preco ste nemali zapnutý pás?" "Teraz sme vyrazili ideme 2 minúty." "No to určite", povie žena, "ideme už peknúu hodinku." "Drž hubu a neser ma!" zahučí mnažel. "Madam to je vžzdy na vás taký?" "Nie, iba keď si vypije."

Marian, Brezno
2804.

Prečo má blondínka na topánkach napísané NP? Najprv prsty.

Rebelka, Slovensko
2797.

Žena programátorka je ako morské prasa. To tiež nie je ani morské, ani prasa.

Marián, Brezno
2782.

Čo je brunetka medzi dvomi blondínkami? No predsa tlmočníčka.

Zuzana, Nemšová
2763.

Stretnú sa dvaja chlapi a jeden vraví tomu druhému: "Vieš čo sa stane keď blondínka nevyhrá súťaž Miss Slonsko." "Nie neviem." odpovedá ten druhý. "No predsa o rok to skúsi znovu."

Michal, Partizánske
2749.

Zrazia sa na ulici dve autá a v obidvoch sú za volantom ženy. Chvíľu sa obe spamätávajú, no zrazu jedna vystúpi a hovorí: "To som si mohla myslieť, žena za volantom!"

Judy, Zvolen
2731.

Sú dve ceruzy. Viete, ktorá je blondína? No predsa tá tupá.

Olinka, Trenčín
2713.

Jeden muž išiel v neskorých popoludňajších hodinách cez kanceláriu a videl akúsi mladú ženu, ako sedí pred počítačom s prekríženými rukami a pozerá na obrazovku. Keď išiel okolo o pol hodinu všimol si, že je stále v tej istej pozícií a netrpezlivo dupe nohou. Opýtal sa, či nepotrebuje pomoc, načo ona odpovedala: "No to je dosť! To tlačidlo F1 som sttlačila už pred tridsiatimi minútami!"

Marián, Brezno
2711.

Kedy má žena najväčšiu dieru? Keď jej kopú hrob.

Marián, Brezno
2661.

Kto sa smeje naposledy? Blondínka.

Ľudmila, Trenčín
2652.

Príde žena do väzenia a hovorí bacharovi: "Nemohli by ste môjmu mužovi dať nejakú ľahšiu prácu?" "Myslíte si, že nalepovanie známok je ťažká práca?" "Nalepovanie? Mne hovoril, že kope tunel či, čo."

Ivo, Brezo
2649.

Na blondínke chceli zistiť, akú má kapacitu ženský mozog. Napichali jej do hlavy kábliky, napojili na počítač a keď meranie zapli, na monitore sa objavilo: "Teraz môžete počítač bez obáv vypnúť."

Scarlett, Bratislava
2628.

Ako spoznáte že blondína bola pri počítači? Myške nechala kúsok syra.

Monika, BB
2617.

Dcéra sa zveruje matke: "Aj by som za toho Miša išla, ale zdá sa mi, že je alkoholik." "Prečo?" "Dnes som mu sedela na kolenách a ako keby mal vo vrecku pollitrovku." "Ach ty hlúpa, hneď ho ber! Ja som celý život sedela na ampulke od liekov."

Michal, Orava
2616.

Žena v autoservise: "To auto nejako moc žerie." "Bodaj by nie, keď máte vytiahnutý sytič. "Aký sytič? To nie je vešiačik na kabelku?"

Michal, Orava
2588.

Prečo blond ženy neznášajú vajcia, lebo nemajú hrebienok na hlave.

Miro, Považská Bystrica
2587.

Prečo blondínky chodia v obchode po štvornožky? Lebo hľadajú nízke ceny.

Peter, Zvolen
2566.

Kedy je blondínka roztržitá? Keď má tampón za uchom a hľadá kde si dala cigaretu.

Anonym, Slovensko
2558.

Narieka jedna priateľka pred druhou: "Mne život nič nedaroval. Všetko som si musela buď vysúložiť alebo vyplakať."

Štefan, Lučenec
2540.

Ako spoznáme, že blondínka používa vibrátor? Má vybité zuby.

Vlado, Žilina
2534.

Blondínka robí pohovor na novú prácu. "Ok, ešte posledná otázka", hovorí šéf, "keby ste si mali vybrať s kým by ste sa chceli rozprávať, či už živým alebo mŕtvym, kto by to bol?" "Radšej niekto živý pán riaditeľ", odpovedá blondínka.

Danka, Košice
2509.

Mara so Zuzou preberajú zemiaky a Mara vezme veľký zemiak, poťažká ho a vraví: "Takéto gule mal môj starý." "Také veľké?", pýta sa Zuza. "Nie, také špinavé."

Matej, Brezno
2505.

Stretnú sa dva slepé kone: "Poďme na Veľkú Pardubickú!" "Nevidím žiadnu prekážku, odpovie druhý.

Noname, Bahon
2494.

Prečo blondínka nechcela byť svedkom Jehovovými? Vyhlásila, že tú nehodu nevidela.

Marianna, Bratislava
2493.

Čo potrebuje blond atlétka k pretekom na 100 metrov? Dres, tretry, mapu a kompas.

Marianna, Bratislava
2480.

Čo odpovedala blondínka, keď sa jej pýtali, či vymenila rybičkám v akváriu vodu? "Nie, ešte nevypili ani tú starú."

Marianna, Slovensko
2479.

Čo je blondínka v BMW? Nadštandardné vybavenie.

Marianna, Slovensko
2476.

Stádo slonov naháňa mamuta. Nakoniec ho dobehnú, zvalia ho na zem, začnú do neho kopať a skákať po ňom. Po chvíli ich to prestane baviť a odídu. Dobitý mamut sa pozviecha a zamrmle: "Skíni kreténski."

Vlado, Žilina
2475.

Ide pán po ulici a vidí na rohu stáť ženu. Pýta sa jej: "Slečna, vy ste ku.va?" Ona sa osopí: "Človeče, čo si to dovoľujete!?" "Prepáčte, no veď opýtať sa môžem, nie?"

Anonym, Slovensko
2474.

Viete prečo blondínka pri umývaní vlasov behá sem a tam? Lebo na šampóne je napísané Wash&Go.

Zuzana, Piešťany
2470.

Stretnú sa dve blondínky a jedna sa pýta druhej: "Kde ideš?" "Domov." "Domov?" "Tak sa maj."

Jarko, Košice
2468.

Čo urobíte ak blondínka ku vám hodí granát? No predsa odistíte a hodíte jej ho späť.

Tomáš, Komárno
2439.

Stará dievka sa konečne vydala. Prišla hodina pravdy, svadobná noc. Pustia sa do toho, keď sa ona ozve: "Drahý, alebo mi ho tam dáš, alebo ho vytiahneš, ale nepohybuj s tým, lebo ma to znervózňuje."

Martina, Banská Bystrica
2421.

Idú dve blondínky na večeru. Prídu do reštaurácie, objednajú si dve kávy a vytiahnu si z tašiek sendviče. Na to servírka hovorí: "Prepáčte dámy, ale tu je zakázane konzumovať vlastné potraviny!" Blondínky sa na seba pozrú, pokrčia plecami a sendviče si vymenia.

Samo, Trenčín
2417.

Žena ide po schodoch padne jej peňaženka zohne sa pre ňu a je jej vidieť do rozkroku. Za ňou ide chlap vidí to a hneď ju začne prášiť. Žena sa zľakne a opýta sa: "Čo robíte?!" A chlap na to: "Sústružníka v toske."

Miloš, Slovensko
2413.

Čo povie blondínka, keď zažije dvojitý orgazmus? To je ono chlapci!

Kika, Trnava
2395.

Ako zamesnáte blondínku na celý deň. Poviete jej, aby si sadla do rohu v okrúhlej miesnosti.

Ivo, Veľký Slavkov
2389.

Aký je rozdiel medzi blondínou a mliečnym zubom? Mliečny zub vie, kedy má vypadnúť.

IvanS, Bratislava
2376.

Pýta sa šéf sekretárky: "Slečna koľko máte IQ." "Myslíte v páse, alebo v bokoch?"

Jeckil, Dubnica
2374.

Kedy má blondínka prazdné ruky? Keď vezme rozum do hrsti.

Tomáš, Snina
2372.

Blondínka v Škode MB 120 sa šialenou rýchlosťou 60 km/h rúti po diaľnici. Zrazu sa v aute niečo pokazí a auto núdzovo zastane. Blondínka otvorí predný kufor a zhrozene zvolá: "Ukradli mi motor čo si len počnem". Zastaví pri nej iná blondínka, zhodou okolností tiež na Škode 120, tá otvorí svoj zadný kufor, ukáže na motor a uspokojí ju. "Neboj sa ja mám náhradný."

Noname, Bahon
2365.

Anička sa vráti neskoro v noci domov zo zábavy a hovorí mame: "Mama, hovorila si mi, že ten mladý inžinier ma bude ignorovať a on si ma ani nevšimol."

Milan, Piešťany
2361.

Počul si, vraj blondínky začali húfne prichádzať do NASA. Prečo? Dopočuli sa, že NASA hľadá čierne diery.

Sardana, Slovensko
2352.

Ako vtlčiete niečo blondínke do hlavy? Transplantujete jej pi.u na čelo.

Andrea, Švajčiarsko
2334.

Ženy došli do neba a na nebeskej bráne ich čaka Sv. Peter, a hovorí: "Tie ženy, ktoré podvadzali svojho muža, nech idú preč". Všetky ženy sa otočili a odišli, iba jedna tam zostala a Sv. Peter kričí: "Héj, zoberte aj tu hluchú!"

Edo, Bratislava
2309.

Brunetka sa pýta blondínky: "Ako sa Ti páčilo Labutie jazero?" Blondínka na to: "Dobré, ale vieš nie je to Balatón."

Judy, Zvolen
2301.

Čo má spoločné blondína a brokovnica? Obidve sa musia zohnúť a nabiť odzadu!

ZiPPi, Žilina
2300.

Čo to znamená, keď blondínka leje farbu do poštovej schránky? Posiela e-mail.

Martin, Považská Bystrica
2291.

Aký je rozdiel medzi ženou a sliepkou? Sliepka sedí kľudnejšie na vajciach!

Dráčik, Xxx
2254.

Viete čo urobí blondínka keď vstane? Oblečie sa a ide domov.

Hana, Bratislava
2245.

Ako najľahšie utopíte blondínku? Keď sa kúpe a na dno vane jej položíte zrkadlo.

Ivan, TA
2232.

Podľa najnovšej vyhlášky o cestnej premávke môže žena pridávať plyn iba doma na sporaku.

Miloš, Trenčín
2226.

Rozprávajú sa dve priateľky: "Ako sa tvári tvoj muž pri sexe?" "Ale, stojí vo dverách a blbo čumí."

Peter, Brezno
2210.

Za siedmymi horami, za siedmymi dolinami, za siedmymi riekami, za siedmymi za siedmymi jazerami, za siedmymi atomovými elektrárňami, za siedmymi dedinami žila babka a celý deň si trieskala hlavu o stenu a nadávala: "Prečo ja stará koza bývam tak daleko?"

Maťo, Slovensko
2205.

Ako blondínka chytí zajaca? Schová sa za krík a vydáva zvuk mrkvy.

Lena a Peťa, Ilava
2204.

Idú dve blondínky po lese a prídu na velký lán ďateliny. Uprostred lánu je dalšia blondína na člnku a vesluje. Vraví jedna blondína druhej: "Vidíš kvoli takej nás ľudia ohovárajú." A ta druhá vraví: "Keby som vedela plávať takú jej tresnem."

Števo, Zvolen
2203.

Príde slečna k doktorovi: "Pán doktor odmerajte mi prosím vás teplotu." Dáva jej teplomer pod pazuchu a slečna: "To šteklí!" Dokotor odpovie: "Tak do úst." "To je nehygienické", povie opäť slečna. Doktor nevidí iné východisko a povie: "Tak do zadku." Slečna sa usmeje a súhlasí. Po chvíli zakričí: "Pán doktor to nie je do zadku!" a on odpovie: "To nie je ani teplomer".

Katka, Ilava
2202.

Prečo spadne s blondínkou vrtulník? Lebo je jej zima a vypne ventilátor.

Pepe, Zvolen
2198.

Prečo musí mať šofér za spolujazdca blondínu? Aby mohol parkovať aj v zóne pre postihnutých!

Lenka, Slovensko
2197.

Prišla blondínka, sekretárka, do práce. Zrazu vidí ako vynášajú gauč zo šéfovej kancelárie. "A čo som prepustená?"

Dalibor, Častkov
2185.

Prečo má blondínka dáždnik v ruke keď sa sprchuje? Aby sa potom nemusela utierať.

Tina, Ilava
2162.

Ide mama s dcérou k doktorovi a hovorí: "Dcérka, vystri sa, aby pán doktor videl ako sa hrbíš!"

Patrik, Sliač
2159.

Babka sa modlí každý deň: "Pane Bože, daj aby som vyhrala na stieracom žrebe." Až raz sa jej Pán Boh ozval: "Vyhráš, vyhráš, len si konečne kúp žreb!"

Matej, Brezno
2154.

Viete akú máte výhodu keď cestujete autom s blondínkou? Môžete zaparkovať aj na mieste pre postihnutých.

Harvi, Slovensko
2131.

Pani, vaše dcéry sú ako dve hrozná. Jedna hrozná, druhá hrozná.

Lasky, Slovensko
2129.

Chodí podomní prodavač vibrátoru od jednoho domu k druhému a prodává vibrátory. Zazvoní u prvních dveří a otevře brunetka. Prodavač nabízí: "Mám tady pro vás vynikajíci bíly vibrátor, extra třída, stojí pouze 1000 korun." Brunetka neváha a vibrátor koupí. Prodavač jde dál a zastaví u dalších dveří. Otevře černovláska. "Mám tady pro vás super černý vibrátor, multifunction, proste jednička na trhu, pouze dvatisíce korun," nabízi prodavač. Černovlásce se vibrator líbí, takový ješte nemá, neváha a koupí jej. Prodavač je spokojen, a zvoní u třetích dveří, otevře blondýnka. Hned jak prodavač otevře svúj kufrík, blondýnce se rozžári oči a říká: "To je krásny stříbrný vibrátor, ukažte, no ten je fakt super, kolik stojí?" "Ten je za deset tisíc." "Nevadí, beru." Prodavač se vrací spokojený ze šichty k zaměstnavateli a ten se ho ptá: "Tak jakpak to dneska šlo?" Prodavač odpoví: "Dneska jsem prodal jeden bílý vibrátor za tisíc, jeden černý za dva tisíce a moji termosku za deset tisíc korun.

Jozef, Valaská
2114.

V triede blondinok: "Koľko je 3 + 2?" Blondínka odpovedá: "6!" Na to celá trieda: "Dajte jej šancu!" Dajte jej šancu!" Matikár: "Tak dobre ale naposledy. Koľko je 3 + 2?" Blondína: "5?" Na to celá trieda: "Dajte jej šancu! Dajte jej šancu!."

Erik, Banská Bystrica
2091.

Viete, kde má žena pupok? Nie? Musíte isť dole chrbtom a tretia dierka v poradí.

Miro, Kosice
2080.

Prečo sa blondínky sánkujú bez nohavičiek? Čakajú na snehové jazyky!

Berto, Nemšová
2077.

Prečo blondínky nemajú medzi nohami chĺpky? Lebo ani na diaľnici tráva nerastie.

Jakub, Bratislava
2066.

Kedy dostane blondínka otras mozgu? Keď ju kopneš do zadku.

Anonym, Slovensko
2055.

Príde matka s dcérou za riaditeľom cirkusu, že chcú vystupovať. "Čo viete robiť?" V tom si dcérka dá dole nohavičky a sukničku, sadne si na stoličku, dá nohy za hlavu a začne cikať. Na vrch tej fontanky si da ping-pongovú loptičku a tá pekne skáče hore-dole. "To je vynikajúce a čo viete vy?" "Ja viem to isté s medicimbalom!"

PaKo, Slovensko
2043.

Prečo si dáva blondínka hodinky k ústam? Lebo Tic-tac jej vždy osvieži dych.

X, Púchov
2042.

Prečo sa blondínka pri sprchovaní prechádza? Lebo používa Wash and go.

X, Púchov
2041.

Prečo musí blondínka používať antikoncepciu? Aby vedela, ktorý je deň v týždni.

X, Púchov
2038.

Cez tenké steny počuť ženu pri manželskej hádke: "'... a s kým budem mať tvoje deti, to je hádam moja súkromná vec. Jasné?!"

PaKo, Slovensko
2029.

Na autobusovej zastávke si ráno mladé dievča zapáli cigaretu. Staršia pani rozhorčene poznamená: "Radšej by som spáchala neveru ako zapáliť si na ulici." "Ja tiež, ale teraz musím isť do práce."

PaKo, Slovensko
2025.

V nabúchanej električke na seba kričia dve známe: "Ahoj, Jana! Čo mášs nové?" "Budem matka!" "A kto je otec?" "Neviem, nemôžem sa otočiť!"

PaKo, Slovensko
2023.

Stretnú sa dve známe: "Ach, kde ste to boli?" "V salóne krásy. "A čo, mali zavreté?"

PaKo, Slovensko
2007.

Kolik blondýnek peče čokoládovou roládu? Jedenást. Jedna peče a deset loupe lentilky.

Domino, Česko
1984.

"Moja žena dnes zachránila život mnohým ľuďom!" "Nevrav, a ako?" "Nepodarilo sa jej naštartovať."

PaKo, Slovensko
1977.

Ako spoznáme, že blondínka používa vibrátor? Má vybité zuby.

Daniel, Brno-vidiek
1973.

Prečo ma blondínka o dva mozgové závity viac, ako kobyla? Aby si nevypila vodu z vedra, keď umýva schody.

Nick, Slovensko
1972.

Ako zabije blondínka holuba, alebo iné vtáctvo? Vyhodí ho z okna.

Speddy, Trenčín
1967.

Čo urobí vojak keď po ňom hodí blondínka granát? No predsa ho odistí a hodí ho späť!

Lucia, Banská Bystrica
1946.

Príde blondína z Londína a sklamaná. Viete prečo? Lebo zistila, že "Big Ben" sú hodiny.

Peter, Slovensko
1938.

Čo sa stane, keď sa zrazia dve blondínky? Rozbije sa zrkadlo.

Luko, Trenčín
1936.

Aký je rozdiel medzi blondínkou a brokovnicou? Žiadny obidve sa musia zlomiť a nabiť odzadu.

Pavol, Bratislava
1926.

Slečno, pojďte se mnou na borůvky. Nejdu, to dělá fialové fleky na zádech.

Peter, Česko
1917.

Prečo je blondínka v piatok fazuľu? Aby si v sobotu mohla urobit perličkový kúpeľ.

Lucia, Prešov
1898.

Tri ženy sedia v kaviarni pri kávičke a rozprávajú sa o manželoch. Prvá hovorí: "Zistila som, že keď fajčím Jožovi, tak ma studené gule." Druhá hovorí: "Aj ja, keď fajčím Ferovi, tak ma studené gule. A čo ty", pýta sa tretej. Tretia hovorí: "Ja som to ešte nerobila, ale dnes to vyskúšam a zajtra vám poviem." Na druhý deň sedia dve v kaviarni a čakajú na tretiu. Po chvíli ju zbadajú vo dverách. Bola celá dobitá, mala natrhnuté uši. Keď si k nim prisadla, hneď sa začali vyzvedať, čo sa jej stalo. Tretia hovorí: "Predstavte si, išla som vyskúšať môjmu Mišovi fajčenie. A keď mu tak fajčí, tak som mu chytila gule. Na to mu hovorim: 'Miško, však ty máš studené gule, ako Jožo s Ferom.'"

Miro, Brezno
1885.

Prečo blondínky polievajú obyčajné vložky redbullom? Redbull im dáva krídla.

Miloš, Slovensko
1865.

Policajt zastaví blondíku a pýta si vodičský preukaz. Tá sa pýta: "Čo je to vodičský preukaz?" Policajt: "To dostanete keď skončíte autoškolu." Blondína: "A čo je to autoškola?" Policajt celý bezradný zoberie vysielačku a volá kolegom: "Mám tu problém, zastavil som blondínu a tá nevie čo je to vodičský ani čo je autoškola." Kolegovia zistia o koho ide a odpovedajú: "Zastaň si dva metre od auta a stiahni si nohavice." Policajtovi sa to nezdá, ale urobí čo mu poradili. Keď to zbadá blondína, sťažka si vzdychne: "Zase dychová skúška".

Michal, Hriňová
1859.

Viete kde majú blondínky rozum? Celý ho majú v prsných bradavkách a jediná ťažkosť je v tom, že nie sú spojené.

Vlado, Žilina
1850.

O ženy sa treba starať ako o kvetiny: zrezať, zviazať a do vody!

Jozef, Valaská
1849.

Istý výskumný ústav uskutočnil štatistický výskym vzrušivosti žien vhľadom na ich vek. Tu je výsledok: 18 ročná dievčina sa najviac vzruší, keď jej siahnete na prsia. 30 ročná žena sa naviac vzruší keď jej siahnete medzi nohy. 60 ročná žena sa naviac vzruší, keď jej siahnete na dôchodok.

Jozef, Valaská
1845.

Pri golfovej partii odpálila žena loptičku tak nešťastne, že rozbila veľké sklenené okno na nedalekom dome. Pretože chcela škodu nahradiť, vošla do domu, aby sa dohodla s majiteľom. A našla tam sediaceho muža v bielom turbane. "Vy tu bývate?" "Nie." "Ako ste sa sem dostali?" "Táto golfová loptička priletela zvonku, rozbila vázu a oslobodila ma." "Vy ste džin?" "Áno." A za odmenu vám splním, čo si budete želať." "Chcem byť najlepšou golfistkou na svete." "Stane sa. No i ja mám jedno želanie." "Aké?" "Chcem sa s vami pomilovať." "Ale,...!" "Pozrite sa, štyristo rokov som bol vo váze. Vy budete, mojou zásluhou, zarábať milióny. Nestojí vám to za to?" Žena súhlasila a keď bolo po všetkom, muž sa spýtal: "Ako dlho ste vydatá?" "Tri roky." "A ako dlho veríte na džinov?"

Samo, Trenčín
1834.

Ako zabije blondínka kapra? Utopí ho.

Silvia, Trenčín
1833.

Čo majú spoločné blondínka a boying? Rovnaký počet zákazníkov!

Lucia, Trenčín
1797.

Ako vyberiete zo 100 žien tri najhlúpejšie? Náhodným výberom.

Milan, Nitra
1778.

Tri ženy, brunetka, rusovláska a blondínka spadli zo strechy mrakodrapu. Brunetka sa rozpleštila, rusovláska sa rozpleštila a blondínka - zablúdila.

Vlado, Žilina
1769.

Blondínka a brunetka hrajú futbal. Po chvíli hry brunetka dá gól a raduje sa: "Hurá jedna nula." Hra pokračuje ďalej. O chvíľu dá gól zasa blondínka a raduje sa: "Hurá dve nuly."

Miki, Trnava
1764.

Prečo nevedia blondínky napočítať do 70? Lebo pri 69 majú plnú hubu.

Rado, Považská Bystrica
1763.

Ako stupňuje blondínka slovo hlboko? Hlboko, hlbšie, áááách!

Ivda, Ilava
1760.

Letí netopier lesom a zrazu v plnej rýchlosti vpáli do stromu a padne na zem, opráši sa a nadáva: "Do pi.e kôli tomu walkmanu sa raz zabijem!"

Ganja, Slovakia
1756.

Príde žena k chirurgovi: "Pán doktor zašite mi ju!" Doktor sa pýta: "Na aký rozmer?" Žena: "Na taký, ako má vaša žena." Doktor: "Drahá pani, vy potrebujete nadrezať."

Juraj, Kamienka
1755.

Prečo si žena ráno, keď sa zobudí šúcha oči? No preto lebo nemá vajcia.

Rado, Považská Bystrica
1754.

Kedy je žena najinteligentnejšia? No predsa pri milovaní, lebo je napojená na centrálny mozog.

Rado, Považská Bystrica
1753.

"Mama, mama, našla som 50 korún!" "Ja som v tvojich rokov stovky nachádzala. A opráš si to seno zo sukne."

Zuzana, Slovensko
1752.

Tři dívčiny ve výtahu: "Teda, ty lidi v tomhle baráku sou prasata, takhle zaplivaný výtah, že se nestydí." "Ty, to není naplivané, to je semeno!" Třetí se sehne, namočí prst, ochutná a povídá: "A není to nikoho z baráku."

Peter, Slovensko
1749.

Stretnú sa dve blondínky a jedna sa druhej pýta: "How are you today". Druhá sa čuduje: "Kde si sa naučila po anglicky?" "V rozhlase, keď si nastavíš stanicu o dva dieliky doprava, každé ráno beží kurz angličtiny." O tri dni sa stretnú znova. Prvá hovori: "How are you today?" Druhá: "Chŕŕŕŕŕŕŕŕ."

Kika, Trenčín
1742.

Prečo blondínky necestujú výťahom? Lebo by zablúdili.

Martin, Trenčín
1738. Rozprávajú sa dve blondínky. Prvá hovorí: "Ten včerajší výpadok prúdu bol strašný. Trčala som dve hodiny vo výťahu." Druhá hovorí: "To je nič, ja som tri hodiny stála na pohyblivých schodoch." Marek, Majcichov
1711. Prečo má blondínka okolo pupku samé modriny. Lebo sú aj blondíni. Snake, Nitra
1697. Námestníci chvália novú sekretárku: "Pekne sa oblieka!" "A ako rýchlo!" Pižo, Snina
1676. Kedy má žena pobožné kozy? Keď sa zoblečie a padnú jej na kolená. Brtto, Slovensko
1665. Ktorý tvor najrýchlejšie chudne? Žena. Ráno je krava, na obed sliepka a večer chrobáčik. Pižo, Snina
1646. Viete prečo ma blondínka studené nohy keď sa miluje? Preto, lebo leží pod nulou. Tomáš, Detva
1634. Príde žena s mužom do bufetu a hovorí: "Dám si dva párky!" Predavač na to: "Aj chren?" Žena: "Samozrejme že aj chren si dá párky!" Ivo, Česko
1608. Čo robia blondínky keď dostanú menštruáciu? Hľadajú kto ich postrelil. Vilo, Ľubiná
1606. Viete ako si žena rozbije hlavu o sklo? Nasypete jej pod sklo zrno. Snow, Trenčín
1566. Prečo sa ženy maľujú a voňavkujú? Lebo sú škaredé a smrdia! Big Bols
1564. Hovorí blondínka priateľke: "Najkrajší deň v mojom živote bol v noci." Agi, Čadca
1560. Čo poviete žene s modrinami pod obidvomi očami? Nič. Už jej bolo povedané dva krát. Boris, Canada
1559. Čo robí blondínka, keď stúpa po hárku papiera? Jazdí na A4. Ericsson, Slovensko
1550. Čo urobí blondínka, keď sa ráno zobedí? Oblečie sa a ide domov. Vlado, Slovensko
1524. Stojí blondína v minisukni na autobusovej zastávke a čaká na autobus. Zrazu, keď príde autobus predbehne sa trpaslík a hovorí: "Uhni ty škaredá bruneta." Blondína sa ohradí: "Ja nie som bruneta." Trpaslík jej na to: "Odtiaľto to vyzerá ináč." Liana, DCA
1521. Dvaja archeológovia v Egypte nájdu ľudskú lebku. Jeden vraví druhému: "Čo myslíš bol to muž alebo žena?" "Žena." "Prečo?" "Veď má dutú lebku!" Karila, Žilina
1519. Mníška porodí decko a podsunie ho sestričke. Sestrička sa zobudí a povie: "Človek už nemôže veriť ani vlastným prstom!" Jozef, Valaská
1518. Dve lesby sedia v bare: "Pozri, aká prišla kočka! Tá postava, tie prsia. No čo nič nehovoríš?!" "Nedá sa mi. Stojí mi jazyk." Jozef, Valaská
1516. Viete, prečo majú ženy studené zadky? Pretože majú vpredu roztrhnuté kožúšky. Ema, Potvorice
1513. Tri priateľky prostitútky sa medzi sebou chvália: "Ja som za jednu noc urobila z chlapa impotenta!" "A ja som za jednu noc urobila z impotenta chlapa!" "A ja dokážem za minútu jazykom poskladať rubikovu kocku! Vilém, Česko
1508. Blondínka ide na aute a narazí do stromu. Vystúpi z auta a hovorí: "Sorry, trúbila som." Mišo, Trenčín
1487. Viete prečo blondínky nemôžu plávať? Lebo akonáhle zacítia medzi nohami mokro ľahnú si na chrbát. Bigmac, Bratislava
1481. Jak zblbnete blondínku? Nezblbnete. Ony se už takové rodí. Beavis, Trenčín
1477. Viete aký je rozdiel medzi ženou a višňou? Obe čakajú na vtáka. Beavis, Trenčín
1476. Viete aký je rozdiel medzi ženou a hodinkami? Hodinky nepretiahneš. Beavis, Trenčín
1475. Prečo majú blondínky orgazmus? Aby vedeli, kedy majú prestať šoustať. Beavis, Trenčín
1472. Proč blondínky nejí banány? Protože nemužou najít zip. Beavis, Trenčín
1442. Žena ide z roboty a ujde jej autobus, ide stopovať, zastaví jej chlapík na dodávke, že ju zvezie. Po chvíli to strhne do poľa s ďatelinou otvorí dvere a zreve: "Vystupuj!" Ona: "Nie, nie mám doma deti a manžela!" On na to: "Nekecaj a trhaj ja mám doma 70 králikov". Miro, Holíč
1438. Príde žena do spermiovej banky a chce sa nechať umelo oplodniť. Lekár jej hovorí: "Žiadny problém, máme tu spermie všeliakých známych hviezd, tak napríklad M. Jacksona, S. Stallonea, alebo tiež Belmonda. Ktorí z nich by sa vám tak najviac hodil?" Žena odpovedá: "Asi ten Belmondo." Lekar odpovie: "Je tu ešte taký detail, počas oplodnenia vás musíme uspať." Keďže to nepredstavuje vážnejší problém, lekar ju uspí a hovorí: "Ja ti dám Belmonda!" Rudo, Mokrá Chňapka
1435. Prečo nemožu byť blondínky výťaharky? Lebo si nezapamätajú cestu. Hooky, Jgfvhgfgug
1432. Kedy žene svietia oči? Keď jej zasvietiš baterkou do ucha. FF, Sliač
1429. Dvaja dôchodcovia v meste vidia na prechádzke krásnu mladú ženu. "Čo myslíš, dala by mi", pýta sa jeden druhého. "Choď za ňou", hovorí jeden dôchodca "a opýtaj sa jej, či má rada kyslé ryby." "Prečo?" "No, keď má rada kyslé ryby, musí piť aj vodu, lebo po rybách smädí. Keď pije vodu, to znamená, že musí chodiť cikať. A keď ciká, tak musí mať pi.u. A keď má pi.u, tak ti dá." Ema, Potvorice
1394. Traja muži sa rozprávajú o tom, že ktorá z ich žien je menšia: 1. vraví: "Moja žena je taká malá, že keď ma rozhnevá tak ju zavriem do krabice a je ticho." 2. vraví: "Moja žena je taká malá, že keď s ňou mám problémy, tak ju strčím do pivovej fľaše a je kľud. 3. vraví: "Pche, moja žena je taká malá, že keď má krámy tak ju strčím do fixky a týždeň s ňou píšem." Milan, Brezno
1392. Jeden z nich osloví dívčinu: "Kde jsi byla, když Panbúh rozdával prsa?" Z malinko se začervenající holky vypadlo: "Stala jsem frontu na pi.u! Milan, Brezno
1384. Čo hľadá blondínka v kvetinárstve? Mužské semeno! Andrejka, Tibava
1368. Prečo v televízii dávajú Mrázika už po dvadsiaty krát? Aby to pochopili aj deti blondíniek! Andrejka, Tibava
1357. Stretli sa dve blondínky. Prvá hovorí: "Bola som na tehotenskom teste." Druhá na to: "A čo, boli ťažké otázky?" Pavol, Michalovce
1347. Ako blondínka zabije papagája? Zhodí ho z útesu. Martin, Bratislava
1337. Príde muž večer opitý domov a hovorí manželke: "Miláčik, baľ si kufre, vyhral som v športke." Manželka:" Čo miláčik, ideme na dovolenku?" Muž: "Nie ty ideš do ...!" Ľuboš, Humenné
1332. Čo sa stane z blondínky, keď spraví stojku? Zmení sa na brunetku a strasne jej bude smrdieť z huby. Peter, Európa
1323. Ako spoznáte, že je žena panna? Fúknete jej silne do úst a medzi nohami se jej urobí bublina! Forest, Štúrovo
1321. Čo si myslí blondínka, keď padajú hviezdy? Nemyslí. Nemôžze robiť dve veci naraz. Martin, Trenčín
1320. Viete prečo sú vtipy o ženách také krátke? Aby ich pochopili aj muži. Eva, Trenčín
1317. Kedy môže žena schudnúť za deň 100 kg? Keď je ráno je krava, cez deň sliepka a večer chrobáčik. Rudo, Banská Bystrica
1313. Príde brunetka večer domov, preloží si nohy a povie: "Konečne spolu!" Kim, Humenné
1311. Viete prečo sa blondínky nemôžu stať policajtkami? Lebo nemajú na to dosť rozumu. Dula, Humenné
1301. Prečo nemôžu byť blondínky vyťahárkami? Lebo si nepamätajú cestu! Hooky, Korytnica
1291. Ako blondínka zabije kapra? Utopí ho! Andrejka, Tibava
1290. Čo povedala matka blondínke? Ak nebudeš do desiatej v posteli, príď domov! Andrejka, Tibava
1281. Brunetka príde ku kaderníčke a prefarbí si vlasy na blond. Výjde z kaderníctva a opýta sa: "Bože, kde vlastne bývam?" Bodnárová, Snina
1278. Viete prečo majú blondínky nad posteľou napísané "Ach"? Aby im nevypadol text. Danica, Česko
1277. Prečo dal Boh blondínkam o dve percentá viacej rozumu, ako koňom? Aby pri prehliadkach nesrali na ulici. Danica, Česko
1272. V jednom zámku na stene vyselo zrkadlo, ktoré zhltlo každého kto klamal. Prišla tam brunetka a hovorí: "Myslím si, že som najkrajšia na svete." A zrkadlo: "Mňam." Prišla blondína a hovorí: "Myslím, ..." A zrkadlo: "Mňam." Kleopatra, Káhira
1270. "Mara prdni!" "Prečo?" "Len tak pre orientáciu." S, Sk
1267. Ako spoznáš roztržitú blondínu? Za uchom má Tampax, a za ten svet si nevie spomenúť kam dala cigaretu. Tri, Žilina
1266. Ide to po moste a ma to IQ 20. Čo je to? Dve blondínky. Ide to po moste a má to IQ 50. Čo je to? Dve blondínky a pes. Tri, Žilina
1261. Viete čo robí 17 blondínok pred kinom? Čakajú na 18-stu, pretože vstup na film je až po 18-tich. Kindo, Žilina
1241. Pýtaju sa blondínky: "Viete aké je to LUDOLFOVO číslo?" "Viem, ale už som zabudla ako sa pri tom držia nohy!" Samo, Trenčín
1232. Viete prečo ženy pri sexe predstierajú orgazmus? Preto, lebo ešte neprišli na to, že to nikoho nezaujíma. Samo, Trenčín
1222. Viete čo si povedia prsníky, keď si dá žena dole podprsenku? Tak čau, ja už padám. Frenky
1211. Rozprávajú sa tri ženy, 20, 40 a 70 ročná, kedy utrpeli najväčšiu bolesť. Prvá hovorí, že vtedy, keď stratila pred rokmi poctivosť. Druhá hovorí, že keď pred rokmi porodila. Babka im na to, že to je nič, ale to je bolesť, keď ide na bicykli a chytí jej pysky do retiazky. Ivan, Banská Bystrica
1205. Viete prečo majú ženy o 365 koliečok viac? Lebo majú mechanický mozog. Roger, Kostolné
1204. Viete prečo blondínka každý deň polieva počitač? Lebo chce plávať v mori informácií. Keťa, Nová Dubnica
1202. Čo urobí blondínka keď jej je zima? Ide do rohu. Prečo? Tam je 90 stupňov. Ivor, Nitra
1201. Ide blondínka v aute a zapne si rádio. O chvíľu moderátor vysype more vtipov o blondínkach. Pred sebou zbada na kukuričnom poli veslovať blondínku a vraví jej: "Keby neboli také ako ty, nehovorili by o nas také vtipy! A ona jej na to odpovie: "Kebyže viem plávať, tak ti ukážem!" Petra, Nitra
1199. Prečo blondínka otvára mlieko už v obchode? Lebo na krabici je napísané: "Tu otvoriť." Paul, Sereď
1195. Prídu dve mníšky do mäsiarstva. Jedna zostane stáť pri dverách a druhá ide k pultu a vraví mäsiarovi: "Prosím si dve klobásy." Vtom k nej pribehne prvá mníška a šepká jej do ucha: "Zober tri, jednu zjeme !" Jozef, Snina
1194. Prečo blondínky nejedia uhorky? Lebo nemôžu vopchat hlavu do zaváraninovej fľaše. Mišo, Turzovka
1193. Blondínka hrabala lístie a zlomila si nohu. Čo sa stalo? Padla zo stromu. Mišo, Turzovka
1185. Viete prečo blondínky nedržia volant keď jazdia autom? Pretože volant sa drží o desať minút dve. Vlado, Banská Bystrica
1181. Blondínku nájdu utopenú v Dunaji a vo vrecku má lístok: "Dcéra moja, dostali nové kabáty, skoč do DUNAJA!" Vierka, Banská Bystrica
1178. Viete čo ma žena identické s hurikánom? Žena keď príde je teplá a vlhká, a keď odchádza berie so sebou domy a autá. Mirko, Kysucké n/M
1174. Pride jedna blondínka za druhou, ktorá prave rodila. "Máš chlapca?" "Nie." "Tak čo?" Ivo, Česko
1173. Viete, čo si pomyslí blondínka, keď zbadá 10 metrov pred sebou banánovú šupku? Do pi.e, zasa spadnem. Ivo, Česko
1164. Prečo má blondínka v krku háčik? Pretože má na nej zavesenú miechu. Miro&Kamil, Košice
1146. Viete čo hladá blondína na morskom dne? Leonarda Di Capria. Miro, Kysucké Nové Mesto
1141. Viete kedy má žena najväčšiu dieru? Keď jej vykopú hrob. Marek, Košice
1140. Jedna blondínka sa pýta druhej: "Kde mám dať tú teplú vodu?" A druhá jej odpovie: "Do chladničky, teplá voda sa vždy zíde!" Miško, Sliač
1138. Otázka: "Čo je ABSOLÚTNA SYMBIÓZA?" Odpoveď: "Blondínka pracujúca na polícii." Ivo, Česko
1133. Otázka: "Viete, prečo má blond sektetárka na monitore odtlačky svojich lodičiek?" Odpoveď: "Pokúšala sa vstúpiť do internetu." Miroslav, Prievidza
1129. Viete čo to znamená, keď sa blondínka maľuje v okne? Pracuje s Windows. Vlado, Banská Bystrica
1128. Viete ako rozosmejete blondínku v sobotu? Tak, že v stredu jej poviete dobrý vtip. Cyra, Vranov City
1123. Vieš čo spraví brunetka, keď jej blondínka hodí granát. Odistí a hodí ho na späť. Braňo, Banská Bysrica
1119. Viete, aký je rozdiel medzi ženou a internetom? Žena ťahá rýchlejšie. Analytik, Gotham
1118. Stretnú sa dve blondínky. Prvá vravi druhej, že bola na tehotenskom teste. Druhá sa spýta prvej: "A boli ťažké otázky!" Ján, Liptovská Teplička
1116. Žena je v pôrodnici. Okolo nej je tím doktorov. Žena začne rodiťa doktor začne ťahať z nej dieťa. Vytiahne jedno a za ním sa začína tlačiť druhé tak vytiahne aj to. Všetci sú šťatní že žena má dvojičky. Ale to nie je všetko ide z nej ďaľšie, a ďaľšie dieťa. Doktori to už prestávajú chápať. Nakoniec niekto zakričí zhasnite ťahajú sa za svetlom. Martin, Trenčín
1109. Viete čo robí blondína keď sa plazí po zemi? Pasie kozy. Vlado, BB
1102. Dve zahalené ženy sa stretnú na ulici. -Prosím Vás, aj Vy ste moslimka? -Nie, ja som škaredá. Jaro, Púchov
1099. Ako posadíte štyri blondínky na stoličku? Otočíte ju naopak. NIKITA
1090. Kedy môže žena prestať umývať riad. Keď privezú uhlie. Jedlo, Bratislava
1089. Kto je ideálna žena? Hluchonemá nifomanka, ktorá valstní obchod s liehovinami. Jedlo, Bratislava
1081. Je blondínka a brunetka. Obe spadnú zo 7. poschodia súčasne. Ktorá dopadne skôr? Brunetka. Prečo? Blondínka sa musí opýtať na cestu. Majo, Trenčín
1080. Príde blondína do obchodu a hovorí: "Chcela by som si kúpiť tamten TV." Predavač hovorí: "Zmizni, blondínam nepredávame." Tak blondína sa prefarbí na ryšavo a vráti sa. Hovorí: "Chcela by som si kúpiť tamten TV. Predavač hovorí: "Blondínam nepredávame, vypadni!" Blondínu to naserie a prefarbí si vlasy na čierno. Opäť sa vráti a hovorí: "Chcem tamten TV." Predavač nato: "Páľ do p..e, blondínam nepredávam!" Blondína sa ho pýta: "Ako viete, že som blondína?" Predavač: "Pretože nerozoznáte TV od mikrovlnky!" Jaro, Púchov
1076. Viete aký je rozdiel medzi ženou a fazuľou? Žiadny, obe potrebujú veľký kolík aby ich to neťahalo k susedovi. Hopko, Stará Turá
1063. Viete aky je rozdiel medzi peknou a skaredou zenou? Asi 8 poldecakov. Ema, Potvorice
1061. Co uvidis ked sa zahladis blondinke do oci? Vnutornu stranu lebky! Roman, Poprad
1060. Vies co sa stane so zeny po dvadsiatich rokoch? Tucny kamarat... Lena, Bratislava
1058. Preco blondinky nemaju obednajsiu prestavku? Aby ich nemuseli znova zaucat. Brko, Myjava
1053. Aky je rozdiel medzi blondinou a kolkovou gulou? Do kolkovej gule strcis len tri prsty. Dusan, Reno, NV
1046. Preco maju blondinky trojuholnikovu truhlu? Lebo ked zavru oci, nohy im roztiahne... Ivan, Kosice
1043. Rozpravaju sa dve zeny. No ako sa ti vydarilo manzelstvo? Ani mi nehovor. Pred svadbou tvrdil, že ma malu nehnutelnost a ja sprosta som si myslela, ze je to nejaky domcek. Vlado, Banska Bystrica
1032. Isli raz po pusti 3 zeny. Zrazu zbadali, ze za nimi uteka lev. Rychlo vyliezli na palmu a cakali, kym ten lev odide. Lenze lev si lahol pod palmu a tiez cakal. Po dvoch dnoch si prva zena povedala: "Ten lev vyzera tak neskodne....", spustila sa z palmy dolu a lev ju zozral. Druha zena si povedala: "Je mi jedno ci zomriem od hladu na palme alebo ma zozerie lev, a aj tak je syty" a tiež sa spustila z palmy dolu. A lev ju zozral. Tretia zena si povedala: "Uz zjedol dve a urcite mi da pokoj" a tiez sa spustila z palmy dolu. Aj tu lev zozral. Poucenie: "Kazda sa raz spusti..." Finta, Trnava
1029. Pride Adka do SexShopu a pyta sa predavaca: "Prororosimsim Vas, nenenenemamate vibrator T-34?" "Ano, mame, kolko ich chcete?" "Ziaziaziaziadni alllllle nenenevietetete akkko sasasa vyvyvyvypina?" Bobcek, Trencin
1018. Sedi blondinka na konari a postupne ho pili pilkou. Ide okolo hajnik a hovori jej:-Nepil ten konar, lebo spadnes! Blondinka si vsak neda poradit a pili dalej. - Hovorim ti, nepil ten konar, lebo sa zosypes! Nepocuvala ho, ale ked sa o chvilu nasla na zemi, zavolala na neho."Hej clovece ty si jasnovidec." Brco, Trencin
1000. "Slecna, fajcite cigarety?" "Samozrejme. A co s nimi robite Vy?" Samo, Trencin
996. Pride blondinka ku doktorovi a hovori. Pan doktor. V poslednom case sa mi stavaju cudne veci. Pocujem hlasy no ale nikoho nevidim. No a kedy sa vam to najcastejsie stava, pyta sa doktor. No predsa ked telefonujem. Vlado, Banska Bystrica

 
Pridaj vtip Novinky Starinky Karikatúry
 

Za obsah zasielaných príspevkov nezodpovedáme. Sú zverejňované bez úprav.
Budeme radi, keď nám zašlete svoje pripomienky na náš e-mail.
Home Page