PSGnet Home Page
Humor
 
Novinky v humore
 
Športovci a iní telomučici...
3894.

Príde boxerista k doktorovi... "Pán doktor, pomôžte mi prosím, mám problém s nespavosťou." "A vyskúšali ste starú osvedčenú metódu počítať ovečky? "Jaaaj pán doktor, skúšal, skúšal, no vždy keď napočítam do desať, tak vyskočím z postele..."

Vato, BA
3556.

Hokejista s futbalistom idú do baru. Hokejista si pýta pohár s ľadom. Futbalista si pýta to isté, ale s trávou.

Erik, Trenčín
3536.

Nevaš se, vodvaš se! Horolezci s.r.o.

Ivana, Piešťany
3472.

Jsou takhle nějací sportovci na soustředění, bydlí v hotelu. Na jednom z pokojů jsou tři kluci, když najednou tam přijde uklízečka a začne uklízet. Hoši si jí začnou všímat, jelikož se jim líbí. Ona, vědoma si svých kvalit, se jich zeptá: "Hoši, vy byste mě chtěli, že jo?" "Jo jo, to by sme teda chtěli." "Tak víte co, uděláme to takhle. Vy mi dáte nějakou hádanku a když ji neuhodnu, tak jsem vaše." Tak jeden z kluků dá hádanku: "Je to červený a na zádech to má sedm černých teček. Co je to?" Slečna se zamyslí a pak řekne: "Tak to bude Mercedes." "To je špatně," řeknou hoši a vrhnou se na ni. No k večeru se po té uklízečce začne shánět správce, a když se tři dny neobjevuje, tak začnou prohledávat celý hotel, až přijdou k tomu pokoji, tam klečí kluci na kolenou, sepjaté ruce a prosí: "Řekni beruška, řekni beruška!"

Kamil, BA
3199.

Záhoráci hrajú s opicami futbal. Príde fanúšik a pýta sa: "Ná a kerí sú naši?"

Jožo, Bratislava
3111.

Fanúšik, ktorý počas futbalového zápasu ustavične vykrikoval, hovorí po zápase susedovi: "To bol nervák! Úplne som stratil hlas." "Keby ste ho chceli nájsť, je v mojom uchu."

Lili, Strečno
2922.

Dvaja diváci sa pozerajú na maratón a zrazu jeden hovorí: "Pozri tamten bežec má kravatu!" " Ale kdeže, nevidis, že to je jazyk?"

Ondrej, Trenčín
2921.

Pred futbalovým zápasom Anglicko - Škótsko hovorí škótsky tréner svojim zverencom: "Pri hre sa súsrtďte hlavne na strednú časť poľa, ale nezabudnite na loptu! Stála 5 libier!"

Pikachu, Trenčín
2751.

Prídu do baru hokejista a futbalista. Hokejista vravi: "Whisky a ľad." Futbalista naňho zazrie a povie: "Whisky a trávu."

Marianna, Bratislava
2739.

Idú dvaja skialpinisti a zrazu jeden spadne do priepasti. Ten druhý sa nahne nad priepasť a volá: "Jano si tam a žiješ?" "Som." "A si celý?" "Som celý." "A ruky aj nohy máš v poriadku?" "Hej mám!" "Aj chrbticu máš v poriadku, nemáš porušenú miechu?" "Nie nemám." "No tak čo tam toľko robíš? Vylez von!" "Nemôžem! Ešte som nedopadol."

Matej, Brezno
2536.

Manželku profesionálneho boxera prebudili v noci podozrivé zvuky. Vstala a v predsieni zazrela bytového zlodeja. Hneď sa vrátila do spálne a budí manžela: "Vstávaj! Mášs tu zákazníka na súkromné hodiny boxu!"

Michal, Podbrezová
2170.

Má to 19 rokov, miliónové auto, 60 000 mesačne a nevie to hrať futbal. Čo je to? Futbalista 1. FC Košice.

Danica, Banská Bystrica
2094.

Príde človek k lekárovi a hovorí: "Stále si myslím, že ma niekto prenasleduje." Lekar sa pýta: "A ako sa to prejavuje?" "Ten pocit mám skoro každý deň. Idem si po meste na bicykli a mám pocit, že je niekto za mnou. Tak zrýchlim a vyjdem z mesta, ale stále mam ten pocit. Tak vyjdem do kopcov, ale ten pocit je tu stále." A lekár sa pýta: "A dalej?" Pacient hovorí: "No a ďalej som 6 krát vyhral Tour de France."

Peter, NMNV
1923.

Na plaveckých pretekoch sa babka v sedliackych sukniach rozčuľuje nad výkonmi plavkýň. "To sú nejaké výkony?", vraví babka. A takto neustále mrmle, až to nedá trénerovi a pýta sa babky: "Prečo sa rozčuľujete babka, veď hádam ani plávať neviete a toľko kriku." "Čo to vravíte. Veď som bola najlepšia kur.a v Benátkach, ani jeden zákazník mi neušiel."

Hanulík, Bratislava
1413. Na plaveckých pretekoch sa rozprávajú dvaja diváci: "Ten náš reprezentant, čo vyhral, bol diskvalifikovaný! Použil netradičný štýl." "Aký?" "Motorový čln!" Samo, Trenčín
1198. Vynikajúcemu bežcovi zomrie žena. Rozhodne sa, že na jej pamiatku odbehne 10km. Tak uteká, uteká a zbadá peknú ženu. V tom mu padne z čista jasna tehla na hlavu, a on len pozrie hore a povie " Pána jeho, ná ty už si hore?" Paul, Sereď
1070. Chcete pestovat náročný adrenalínový šport? Sledujte televízne noviny STV. Peter, Považská Bystrica
214. Cyklisticke preteky. Favorit v zltom tricku sa postupne prebojuje do cela peletonu, odtrhne sa od neho a zvysuje naskok. Peloton zaostava. Uz ho nie je vidno. Pretekar na chvilu povoli v spurte, ked tu zrazu zacuje za sebou cudny zvuk - rachot. Obzrie sa. Ktosi za nim trieli na bicykli. Prida do pedalov ale zvuk sa blizi. Taha z poslednych sil, ale nepomaha. Super sa dosava na jeho uroven. Pretekar sa odvazi obzriet a vidi spinave, zarastene individum na starom rozhrkanom bicykli, ktore sa mu prihovara:"to su fofry, co? A ty myslis, ze tu krcmu este stihneme otvorenu?" Janko, Trencin

 
Pridaj vtip Novinky Starinky Karikatúry
 

Za obsah zasielaných príspevkov nezodpovedáme. Sú zverejňované bez úprav.
Budeme radi, keď nám zašlete svoje pripomienky na náš e-mail.
Home Page