PSGnet Home Page
Humor
 
Novinky v humore
 
Politika, politici a iné múdre hlavy...
4228.

Jde chlap po Václaváku, mává rudou vlajkou a řve: "Ať žije menstruace." Chvíli ho pozoruje nějaký pán a pak mu řekne: "Co blázníte. Snad ať žije revoluce, ne?" Chlap nato: "Mně to je jedno, hlavně když teče krev."

Miluška, CZ
4227.

Jde takhle večer policajt po ulici a najednou vidí chlapa, značně podnapilého, jak hází peníze do kanálu, tak se ho ptá, co že to prej dělá. Opilec odpoví: "Já volám Mečiarovi!" "Ale co blbnete, dyť je to kanál!" "Jo, ale já to neřek."

Miluška, CZ
4199.

"Pán minister, môže sa ministrovi povedať, že je vôl?" pýta sa občan. "To sa teda nepatrí!" "A môže sa volovi povedať, že je pán minister?" "Tak to by sa mohlo", - pripustil minister. "Tak teda dovidenia, pán minister."

Peter, ZA
4189.

Príde Langoš s veľmi mastnými vlasmi k holičovi. Holič sa pozrie na neho a hovorí: "Tak čo ostrihať alebo vymeníme olej."

Miro, BR
4187.

Výsluch na Gestape: "Vaše meno?" "Profesor Horák." "Hansi, podaj žeravý kutáč!" "Nie, nie, nie! Fučík! Fučík!"

Miro, BR
4156.

OSN sa pýta Busha: "A odkiaľ viete, že Hussajn má všetky tie zbrane, ktoré tvrdíte, že má?" Bush sa usmeje a odpovedá: "Mám odložené dodacie listy!"

Michal, BR
4129.

Soudružka učitelka se ptá dětí: "Děti, kdo ví, jak se jmenoval nejvýznamnější člověk 20. století?" Nikdo se nehlásí. "No děti, kdo správně odpoví, dostane čokoládu." Přihlásí se Pepíček a říká: "Vladimír Iljič Lenin." "Výborně, pojď si vzít čokoládu!" Pepíček vezme čokoládu a když si sedá do lavice, říká si potichu: "Sorry, Rambo, ale obchod je obchod."

Petr, CZ
4106.

Víte, proč nikdo nechce na Slovensku hrát volejbal? No, nikdo nechce být smečiarom.

Petr, CZ
4039.

Príde muž ku veštici a ona mu vyveští, že bude mať na svedomí strašne veľa životov. Muž sa rozhodne, že sa pôjde zabiť. Chce sa hodiť pod vlak, ktorý práce prichádza. Ale na koľajniciach vidí malého chlapčeka. Zachráni ho a pýta sa chlapčeka, ako sa volá. Chlapček na to: "Adolf Hitler."

Geco, SK
3979.

Po neúspěšném referendu obsadila vojska NATO Bratislavu a začala hledat Mečiara, Slotu a Luptáka. Lupták a Slota už neměli síly utíkat a tak se schovali do kontejneru na odpadky. Mečiara chytili a když ho vedli okolo kontejneru, Mečiar na popelnici zabouchal a volá: "Chlapi, vylezte, někdo vás udal."

Kájo, CZ
3973.

Ptali se jednou jednoho kongresmana, jaký má názor na whisky. "Tedy, pokud myslíte ten démonický nápoj, který tráví duši, znečišťuje tělo, ničí rodinný život a rozohňuje hříšníky, tak jsem výrazně proti. Na druhé straně, pokud myslíte onen elixír štědrovečerního přípitku, ochranu proti kousavému zimnímu větru a zdanitelnou tekutinu, která tak výrazně přispívá do veřejných rozpočtů na financování péče o invalidní dětičky, tak potom jsem výrazně pro."

Kájo, CZ
3937.

Najhoršia nadávka za kominizmu: "Ty starý vyštrbený komunistický kosák!"

Miluška, Ďurčenkovo
3936.

Kto je najlepší elektrikár na svete? Mečiar, lebo na 4 roky izoloval celé Slovensko.

Miluška, Ďurčenkovo
3893.

Prečo Monika B. prešla z HZDS do SMER-u? V HZDS ju nedokázal uspokojiť najväčší samec na Slovensku, tak to skúša s Robertkom.

Paľo, Sveržov
3890.

Lietadlo letí na linke Bratislava - Praha. Do kabíny vrazí chlapík s pištoľou: "Do Prahy!" "Ved letíme do Prahy?!" Chlapík sa neda zmiasť: "Hovorím, do Prahy!" Pilot nechápe: "Veď predsa letíme do Prahy, toto je normálna linka do Prahy." Chlapík však stále opakuje svoje. Pilot sa ho naveľa spýta, že čo to ako má znamenať. Chlapík odpovie: "Trikrát som už letel touto linkou do Prahy a vždy sme pristali v Mníchove."

Juraj, USA
3828.

Přijede američan do Moskvy, koupi si noviny a tam prázdné stránky. Zastaví nejakého občana a ptá se ho. Počemu net bukev v gazete?" "Nenado, vsjo jasno."

Kaos, SK
3734.

Vdova po Leninovi, Nadežda Krupská, počas posledných rokov poriadne liezla Stalinovi na nervy. Preto si ju zavolal a povedal: "Nadežda, buď si prestaneš vymýšľať a všetko bude tak ako doteraz, alebo menujeme vdovou po Leninovi niekoho iného."

Oleg, UA
3720.

Ako sa volá strana odporcov Roberta Fica? ProtiSMER.

Ajo, BA
3695.

Ztratil se Brežněv v lese a šli ho hledat. Potkali králíka a ptají se ho, jestli soudruha Brežněva neviděl. "Ne, neviděl jsem tu nikoho takového." Potkají lišku a taky se jí ptají. "Ne, taky jsem nikoho neviděla, ale běžte se zeptat medvěda. On teď marodí, už týden sere medajle."

Kamil, BA
3681.

Cigáňa sa pýta Slota: "A čo robil váš otec?" "Kašlal." "Však s toho sa nedá vyžiť." "No však aj zomrel."

Jožko, BA
3620.

Čo na tom, že Schuster chytil v Brazílii anakondu. To ja tu na Slovensku som chytil Anne kundu.

Vlado, BB
3582.

V krajine, kde je päť najobľúbenejších politikov: Mečiar, Malíková, Dzurinda, Fico a Schuster, sa musíš narodiť. Sem sa jednoducho nedá prisťahovať!

Marcel, NM
3532.

Pýta sa ochranka pána premiera po dopravnej nehode či nie je zranený. Pán premiér odpovedá: "Ak je krv hnedá, tak áno."

Robinson, Stará Turá
3465.

Novovymenovaná ministerka poľnohospodárstva sa rozhodne, že bude odborníčkou vo svojom fachu a tak navštevuje družstvá a chovné farmy. Je veľmi nadšená tým čo vidí, zrazu sa však zarazene zastaví a pýta sa farmára: "A táto krava prečo nemá rohy?" "Viete pani ministerka", úctivo odpovedá jej sprievodca, "sú rôzne dôvody, ktoré vedú k zmiznutiu alebo nenarasteniu rohov. Od genetiky až po rôzne záhadné mutácie. Pravdaže, u kráv sú takéto prípady mimoriadne zriedkavé a neboli celkom objasnené, chcel by som však podotknúť, ze pred nami stojí kôn.

Michal, BA
3464.

Hlásateľ v televízii hlási: "Vážení diváci, mám dve správy, jednu zlú a jednu dobrú. Zlá je taká, že dvaja naši poslanci ochoreli na BSE. A dobrá, že teraz treba vyhubiť celé stádo."

Kamil, BA
3463.

Aký je rozdiel medzi parlamentom a salašom? V parlamente je viac baranov.

Tomáš, NR
3392.

Počas vojny v Čečensku ruskí bombardéri zhodili bombu na jednu vojenskú továreň na nepriateľskom území. Ministerstvo propagandy vyhlásilo, že vzdušný útok nepriniesol nijaké straty a obete s výnimkou jednej zabitej kravy, ktorá sa za ohradou pásla. Isté vojnové noviny uverejnily toto vyhlásenie so stručným komentárom: "Krava horela štyri dni".

Ivko, PX
3360.

Komančovia nás viedli do prdele okľukou a teraz už zopár rokov tam ideme priamo.

Jozef, Čachtice
3311.

Pracovná náplň poslancov NR? Taká ako aj cigánov: 1. Chlastať. 2. Súložiť. 3. Kradnúť.

Anonym, SK
3294.

Redaktorka Ľuba Lesná sa pýta politika: "Pán Mikloš, čo považujete za najväčší zločin komunizmu?" "Že nechali zásoby le na 10 rokov."

Jožo, BA
3269.

Po raňajkách v Bielom dome sa Miki išiel prejsť do záhrady Bieleho domu. Vtom zbadal kosačku a kedže je pracovitý typ človeka začal kosiť trávu, aby efektívne využil svoj prechádzkový čas. Zrazu vo vysokej tráve natrafil na Billa ako s Monikou orálne sexuje. Zarazil sa, vypleštil oči a zostal ako skamenený. Bill sa naňho usmial a pýta sa ho: "Čo, Miki vymenil by si si to?" "No, hmh asi áno, určite áno! Dal by som si povedať." Bill sa otočí a povie: "Monika, choď na chvíľu teraz kosiť ty!"

Jozef, SK
3194.

Zasadá vláda a rokuje o ozdravnom balíčku č.2001 pre občanov. Brutálna Brigita má návrh, aby sa zdražovalo systémovo, teda podľa abecedy: "Takže zdražujeme: A - Alkohol B - Benzín C - Cigarety D - Dopravu E - Elektriku a plyn F." Pri písmene F nastalo ticho a dlhé premýšľanie. Problém vyriešil expert na všetko - sám Miki. Povedal na "F, zdražiť treba FŠETKO!"

Pion, Hlohovec
3164.

Kde boli a čo robili všetci politici ked Boh rozdával rozum? Vyberali dane od tých čo rozum ešte nedostali.

Dzuro, BA
3142.

Aký je rozdiel medzi Betlehemom a parlamentom? V Betleheme bol len jeden somár.

Hudkovci, SK
3139.

MORICOVA TÉZA: Ak by si najradšej niekoho videl v pekle, vyhlás, že by si mu rád pomohol.

Miro, BR
3138.

MIGAŠOV ZÁKON O VÝDAVKOCH: Ak to nejde z tvojho vrecka, kašli na to a povedz to aj novinárom.

Miro, BR
3137.

DZURINDOV OPTIMISTICKÝ POSTULÁT: Keď sa zdá, že nebude prijatá ústava a ani reforma verejnej správy, suverénne vyhlás, že je dôvod na reálny a seriózny optimizmus.

Miro, BR
3136.

MEČIAROV ZÁKLADNÝ ZÁKON: Ak klameš, rýchlo označ za klamára svojho protivníka. DODATOK: Pre každý prípad označ za klamárov všetkých.

Miro, BR
3134.

Do Rádia Jerevan prišla otázka od poslucháčov, že či je pravda, že Majakovskij ukončil svoj život samovraždou. Odpoveď znela: "Áno". "A aké boli posledné slová básnika?" "Súdruhovia, nestrieľajte!"

Palo, Uppsala
3067.

Aký je momentálne najdrahší slovenský obraz? Krvný obraz prezidenta Schustera!

Miluška, Ďurčenkovo
3051.

Viete prečo sa Hitler nemohol volat ZEL? Lebo by sa mu zdravili haj ZEL.

Peter<, Zvolen/FONT>
3042.

True story. A true story from the Japanese Embassy in US: Prime Minister Mori was given some basic English conversation training before he visits Washington and meets with President Bill Clinton. The instructor told Mori: "Prime Minister when you shake hand with President Clinton, please say 'how are you'. Then Mr Clinton should say ´I am fine, and you ?´ Now you should say 'me too'. Afterwards we translators will do all the work for you." It looks quite simple, but the truth is ... When Mori met Clinton, he mistakenly said "Who Are You ?". Mr Clinton was a bit shocked but still managed to react with humor: "Well, I am Hilary's husband, ha ha..." Then Mori replied confidently "Me too, ha ha ha.." Then there was a long silent moment in the meeting room.

Miluška, Ďurčenkovo
3041.

Sedem divov socializmu: Každý má prácu. Hoci každý má prácu, nikto nič nerobí. Hoci nikto nič nerobí, plán sa plní nad 100%. Hoci plán sa plní nad 100%, nikde ničoho niet. Hoci nikde ničoho niet, každý má všetko. Hoci každý ma všetko, všetci kradnú. Hoci všetci kradnú, nikde to nechýba.

Susa, Bánovce n/B
3043.

Politici pri debate v diskusnej relácii: "...a toto je dôkaz vašej absolútnej impotencie!" "Prepáčte kolega, ale keď už sme pri impotencii, jedna moja kolegyňa, nebudem menovať, mi zverila informáciu že..." Ďakujem páni že sme sa tu zišli a dovidenia o týždeň!"

Matko, Trenčín
3028.

Prečo vlastní Slota farebný televízor? Aby o ňom nehovorili, že je rasista.

Anonym, Slovensko
3027.

V sobotu si treba splniť svoju občiansku povinnosť! Zavriet starých rodičov do pivnice.

Miro, BA
2996.

Priemerný plat Američana je 6000 dolárov. Za stravu, nájomné, elektrinu, plyn a vodu, kultúru, benzín a ostatné nevyhnutné náklady vydá mesačne približne 4000 dolárov. Čo urobí s tými 2000 dolármi, o to sa vláda nestará. Priemerný plat Nemca je 4000 mariek. Za stravu, nájomné, elektrinu, plyn a vodu, kultúru, benzín a ostatné nevyhnutné náklady vydá mesačne približne 2500 mariek. Čo urobí s tými 1500 markami, o to sa vláda nestará. Priemerný plat Slováka je 9000 korún. Za stravu, nájomné, elektrinu, plyn a vodu, kultúru, benzín a ostatné nevyhnutné náklady vydá mesačne približne 11000 korún. Kde zoberie tých 2000 korún, o to sa vláda nestará.

Mária, BB
2956.

Aké hlavné úlohy vytýčili jednotlivé zjazdy KSČ? XV.zjazd: dobehnúť a predbehnúť kapitalistické štáty. XVI.zjazd: udržať s nimi krok. XVII.zjazd: nestratiť stopu.

Stano, BB
2941.

Viete, že ocenenie "Najlepší financ-minister roka" znamená zároveň "Najšikovnejší chemik roka" za premenu koruny na hovno?

Anonym, Slovensko
2902.

Koľko rokov sa dožije trpaslík? Neviem, ale Migašovi prajem dlhý a šťastný život.

Fero, Ilava
2897.

Lexa je nevinny!

Maťo, Brezno
2848.

Konajú sa Olympijské hry. Na tribúnach sedia prezidenti štátov samozrejme aj slovenský. Každý z prezidentov má prejav. K mikrofónu pristúpi slovenský prezident a začne: "Óóóóóóóó,óóóóóóó,óóóóóó," zrazu mu do prejavu skočí asistent a vraví: "Rudo to nečítaj to sú olympijské kruhy."

Mišel, Zvolen
2831.

Pani učiteľka sa pýta žiakov: "Žiaci, viete ako sa volá ten muž čo chodí po lese a nikto ho ešte nevidel a neodfotografoval?" Malý Peťko sa prihlási: "A má ten muž bradu?" "Áno Peťko." "Tak potom je to Ivan Lexa."

Mišel, Zvolen
2816.

Predvedú Mečiara pred vyšetrovateľa. Mečiar mu povie: "Pán vyšetrovateľ, som nevinný!" "To hovoria všetci." "Keď to hovoria všetci, tak to bude asi pravda."

Pavla, Povážská Bystrica
2794.

Zjaví sa Mečiarovi anjel a hovorí mu: "Vlado, tvoj národ ťa miluje a prirovnáva k Bohu. Dokáž im že si nesmrteľný a skoč zo strechy VÚB na Nivách. Nemusíš sa bát, ja ťa na treťom poschodí budem vyzerať a keď poletíš dole tak ťa chytím a zletím s tebou dolu." Vlado sa dá nahovoriť a vylezie na strechu. Pozrie sa dolu a zakýva anjelovi. Ten mu odkýva, že je pripravený. Vlado sa odrazí a skočí. Keď sa blíži k anjelovi, anjel uhne a Vlado sa zabije. Nášho anjela si zavolá svätý Peter a hovorí mu: "Dubček, Dubček, prvá vychádzka a taký prieser!"

Matej, Brezno
2774.

Čo je Achillovou pätou Dzurindu? Hlava.

Deny, TT
2773.

Čo chýba Dzurindovi k dokonalosti? Tlačidlo OFF.

Deny, TT
2758.

"Kde stál Mečiar, keď Pán Boh rozdával rozum?" Odpoveď: "Sedel na záchode."

Majo, Bánovce
2725.

Aký je rozdiel medzi politikom a holubom? Žiadny. Obaja všetko poserú a nesmú sa zastreliť.

Peter, Ružomberok
2724.

"Pán premiér, a kedy budeme mat tie dvojnásobné platy?" "Veď už máme. Ja a ministri!"

Rado, Sk
2723.

"Prečo vlastne zavádzame u nás tieto reformy?" "Je to ľahšie ako pracovať!"

Rado, Sk
2722.

"Ja si myslím, že naša ekonomika už dosiahla vynikajúcu svetovú úroveň!" "Podľa čoho tak usudzuješ?" "No napríklad podľa toho, že už nemusíme mať vlastné fabriky."

Rado, Sk
2721.

Cuper hovorí Dzurindovi: "Vieš o tom, že som nazbieral o tebe už 250 vtipov?" "Ale to nie je možné, veď ľudia by si hádam nerobili vtipy zo mňa, z morálnej autority, ktorá stabilizuje vládnu koalíciu aj ekonomiku!" "Tak tento som ešte nepočul, to už je 251.

Mickey, Banská Bystrica
2718.

Pýtajú sa Vlada odkiaľ zobral vyše 20 miliónov na penzión Elektra. "Ale predal som auto Opel Corsu a ostatné je za Know-How." Dôchodci si myslia, že zle počujú a jeden sa opýta: "Za aké How-No?"

Vlado, Blava
2680.

Povídá takhle Brežnev: "Mám nového koníčka, sbírám o sobě politické vtipy. A kolik jich máte? No zatím jen půldruhýho lágru."

Mária, Banská Bystrica
2667.

Aky je rozdiel medzi holubmi a ministrami? Žiadny, na všetko serú a nesmú sa strieľať.

Rado, Piešťany
2666.

"Vendelín, čo mám robiť s tým zajacom, čo si zrazil autom, ja ho odrať neviem?" "Vieš čo, pošli ho brutálnej Brigite, tá vie najlepšie odierať a zdierať z kože!"

Deny, Trnava
2553.

Kedy mal Lexa naposledy oblečené montérky? Vtedy, keď opravoval Remiášovi auto.

Paľo, Uppsala
2552.

Koľko dostane Lexa za únos prezidentovho syna? 21 rokov. Rok za to, že ho uniesli a 20 za to, že to tak zbabral.

Paľo, Uppsala
2523.

Čo sa stane, keď sa utopí poslanec HZDS alebo SNS? 1. Najprv vyplávajú na povrch špinavé peniaze. 2. No a potom čistý komunista.

Fero, Bratislava
2518.

"Mama, mne sa dnes vôbec nechce ísť do práce, nikto ma tam nemá rád. Chlapi mi nadávajú, ženy sa mi posmievajú, deti na mňa vyplazujú jazyk. Ja tam nepôjdem!" "Ale netáraj, raz si predsedom vlády, tak tam musíš ísť!"

Max, Slovensko
2511.

"Že sa nehanbíš! Zobrať úplatok 5 miliónov!", karhá Dzurinda svojho ministra Černáka. "No hanbím sa, veru sa hanbím. Ale čo som mal robiť, keď nechceli dať viac!"

Prebudený, Slovensko
2506.

Schmögnerová má veľkú moc. Keď tak uvažujem tak má "moc" veľkú.

StandUp, PU
2495.

Slotovi, Maďarovi a černochovi sa narodia deti v tej istej nemocnici. Keď si prídu pre ne, sestrička hovorí: "Nastal menší problem. Deti sú krásne a zdravé, ale po pôrode sa nám akosi premiešali, takže budete si ich musieť sami spoznať." Keď to začuje Slota, vrhne sa do pôrodnice, schmatne malého černoška a začne ho kolísať. Príde k nemu černoch a vraví: "Prepáčte, ale hádam je jasné, kto je jeho otcom." Slota odpovedá: "Hadam nebudem riskovať Maďara!"

Mato, Brezno
2490.

Viete, kto má najdlhšie fajčiarske prestávky počas práce? Dzurinda, lebo chodí fajčiť až za oceán!

Rado, Slovensko
2463.

Mečiar sa vráti.

Maťo, Brezna
2425.

Aký je rozdiel medzi Mečiarom a hovädom? Žiadny!

Paťo, Púchov
2424.

Prečo B. Schmögnerová nedostane AIDS? Lebo ju nikto nemá rád.

Mirco, Slovensko
2423.

Móricko počas vyučovacej hodiny stále pozerá cez okno. Učiteľka si to všimne a spýta sa ho, prečo pozerá cez okno. Móricko hovorí, že pozerá len, či je vonku pekný deň. Učiteľka ho napomenie a povie mu, aby pozeral na tabuľu. Ale po chvíli zase Móricko pozerá von. Učku to už naštve a pýta sa ho, prečo stále sleduje, či je vonku pekný deň? Móricko jej to teda vysvetlí: "Viete, pani učiteľka, ja pozerám, či je vonku pekný deň, lebo môj oco povedal, že jedného pekného dňa pôjde Dzurinda aj s celým SDK do pi.e!"

Maxo, Slovensko
2405.

Kto padne skor so siedmeho poschodia, Mečiar, alebo Slota? A nemáte to jedno?

Dalibor, Castkov
2400.

Ako oslovujú pomaďarčení Slováci Dzurindu? "Kolló szálny kuskó kotta!"

Milli, Slovensko
2386.

Stretnú sa dvaja: "Viete, že premier Dzurinda bude rozdávat každému občanovi Slovenska na vianoce 1999 darčeky?" "Nie, a čo to bude?" "Odrazové sklíčka!" "Odrazové sklíčka?" "A prečo?" Každý občan si povinne jedno pripevní na čelo, druhé na zadok, aby ho náhodou tých pár aut, čo ešte budú mať v roku 2000 na benzín nezrazilo, keď sa bude hrabať v kontajneroch.

Miki, Hlohovec
2377.

Načo vo vládnej koalícii si držia gynekológa Romana Kováča? Lebo asi on jediný vie, v ktorej pi.i sú peniaze.

Milo, Slovensko
2333.

Viete prečo sa bumerang vracia? Lebo má len sprostý zvyk po Mečiarovi.

Lena, Piešťany
2332.

Prečo Dzurinda vyhral Košický maratón? Lebo niekto z divákov zakričal, že beží za ním Mečiar.

Milli, Slovensko
2306.

Prečo Malíková nevyfajčí Bélovi Bugárovi a prečo Béla nevylíže Anne Malíkovej? Lebo by sa to mohlo posudzovať ako etnické čistky.

Milli, Slovensko
2275.

V druhej svetovej vojne pozve Nemec jednu Francúzku v Paríži do kaviarne: "Kaffee, oder lieber tee?", pýta sa. "Liberté!", znie odpoveď.

Katalin, Salzburg-Rakúsko
2219.

Príde priataľ za Einstainom a hovorí mu: "Povedz mi čo zasa robíš. Stále len pracuješ a nič z toho nemáš." "Vieš, teraz robím teóriu relativity a ak sa mi to podarí tak Francúzi povedia že som svetový a Nemci že som Nemec, ale ak sa mi to nepodarí tak Francúzi povedia že som Nemec a Nemci že som Žid.

Dalibor, Častkov
2215.

Viete kdo dopadne skôr zo siedmeho poschodia? Mečiar alebo Slota? Mečiar, ale aj tak je to jedno!

Dalibor, Častkov
2211.

Kedy bude na Slovensku lepšie? Keď vdova po Romanovi Kováčovi požiada vdovu po Kozlíkovi, aby povedala vdove Mečiarovej, že Mikloška trafil šľak na Mečiarovom pohrebe, keď ho pochovali medzi Dzurindu a Duckého, čo nariadila nadácia vdovy Emílie Kováčovej, ktorú má nahradiť vdova po Weisovi za to, že ten ešte pred smrťou zastrelil Bugára, ktorý otrávil Duraya za to, že chcel z Dunaja vytiahnuť utopeného Slotu, čo zapríčinila vdova po Ľuptákovi, ktorý kelňou smrteľne zranil Čarnogurského, pretože znásilnil Keltošovú a Thótovú, čo obe od radosti neprežili!

Fero, Brezno
2147.

Ztratil se Brežněv v lese a šli ho hledat. Potkali králíka a ptají se ho, jestli soudruha Brežněva neviděl. "Ne, neviděl jsem tu nikoho takového." Potkají lišku a taky se jí ptají. "Ne, taky jsem nikoho neviděla, ale běžte se zeptat medvěda. On teď marodí, už týden sere medajle."

Ivo, Brezno
2123.

Čo to tam sneží nad Kremľom. Ale nič, to len súdruh Brežnev práši perie z Gottwalda.

Nic, Nic
2119.

Príde Slota do vietnamského obchodu a hovorí vietnamskému predavačovi: "Čo žmúriš oči, ty Maďar!"

Noname, Bahon
2112.

Ako dostaneme Slotu do sídla SMK? Hodíme tam plechovku piva.

Erik, Banská Bystrica
2044.

Pred rokom 1989 prebieha v rádiu rozhovor so súdružkou Kabrhelovou. Moderátor sa pýta: "Súdružka Kabrhelová, môžete nám povedať, ako prebieha taký váš normálny deň?" "Ale samozrejme, ráno vstanem, umyjem pi.u, potom sa naraňajkujem, umyjem pi.u, dopoludnia idem na stranícku schôdzku, keď sa vrátim, umyjem pi.u, poobede si pospím, potom umyjem pi.u, večer pozriem nejaký ten film, umyjem p..u a idem spať." Moderátor, mierne vyvedený z konceptu sa pýta: "A nepreháňate to trošku s tou intímnou hygienou?" "No viete, ja nemôžem za to, že mi furt niekto čarbe po dverách."

K, Trenčín
1921.

Leží Slota na smrtelnej posteli, pri posteli kľačí Malíková a drží ho za ruku. Slota sa ťažko nadvihne na posteli a hovorí: "Podpredsedníčka, moje minúty sú zrátané, splňte mi posledné želanie." "Ale samozrejme predseda, čo by to malo byť?" "Zoberte môj občiansky preukaz a choďte na matriku dať mi prepísať národnosť zo slovenskej na maďarskú." Malíková vyvalí oči a pýta sa: "Predseda a to prečo, veď proti nim bojujeme a teraz nám chcete toto vykonať?" "Len rýchlo choďte nemám veľa času!" "Predseda ale prečo?", nalieha Malíková. "Preto, lebo keď zdochnem, bude o jedného Maďara menej!"

Vlado, Prievidza
1904.

S kým susedí Rusko? S kým chce.

Acid, Levice
1896.

Mečiar zastaví taxík a taxikár sa ho pýta: "Kam to bude pán predseda?" "To je jedno, mňa potrebujú všade", odpovie Mečiar.

Ivan, Krasňany
1887.

75 ročnú babičku prepadne zlodej. Polícia to vyšetruje a pýta sa: "Babička, a čo vám vzal ten špinavec?" A babka srdcervúco plače, vzlyká a hovorí: "To najcennejšie, čo som vôbec mala." "Peniaze, šperky?" "Ale kde, igelitky s logom HZDS a fotku Vladka Mečiara!"

Ivo, Brezno
1886.

Prečo volilo Schustra len 93% Maďarov? Ostatní neporozumeli otázke.

Ivo, Brezno
1884.

Detičky pijú otrávenú vodu, príde Slota a vraví im: "Nepite tú vodu veď je otrávená." Na to detičky: "Tešik?" A Slota dodal: "Ja nič len, aby ste pili pomalšie, lebo voda je studena."

Miloš, Slovensko
1870.

Motto našej vlády: "Jedzte odpadky! Stámilióny múch sa predsa nemôžu mýliť!"

Beata, Bratislava
1858.

Kde je najväčší bankomat na svete a komu patrí. Predsa v Košiciach. Volá sa VSŽ a patrí HZDS.

Vlado, Žilina
1836.

Nápis pri ekonomickej univerzite: "Náš vzor - Vladimír Iljič Mečiar".

Kamil, Petržalka
1823.

Mečiar dohovára Lexovi: "Hovoril som Vašek, nie Pašek."

Michal, Hriňová
1810.

Potkají se Polák, Jugoslávec a Čech a vyprávějí si, co dělali za války. Polák říká:" Já jsem ve Varšavě rozlepoval letáky a tisknul protinacistické noviny." Jugoslávec na to: "Já jsem se stal členem jedné partizánské skupiny a stříleli jsme nacisty a organizovali sabotáže. A co jsi dělal ty v Čechách?" - ptá se. Čech na to: "Já nic, vždyt to přece bylo zakázaný."

Bohuš, Trenčín
1788.

Večer krája pani Mečiarová cibuľu. Zrazu sa poreže a vykríkne: "Pane Bože!" Na to jej manžel pohotovo odpovie: "Doma ma môžeš volať Vlado."

Čučoriedka, Slovensko
1773.

Viete čo znamená skratka SloTa? Slovenský Tankista!

Vlado Žilina
1722. "Česť biznisu, súdruh akcionár!" Dikobraz, Ďurčenkovo
1703. Na úrade vlády sa pokazilo WC. Zavolali údržbára. Ten sa po príchode pýta: "Kde je ten hajzel?" "Práve odletel do Bruselu." "Ja myslím ale s tými dvomi nulami." "Tie leteli s ním." Miro, Slovensko
1636. Stretnú sa dvaja maďari a hovorí jeden druhému: "Zapnem televízor Slota hovorí, zapnem rádio Slota hovorí, kúpim konzervu a bojím otvoriť." Robo, Lučenec
1580. Čo sa stane keď pápeža prejde valec? Svätý obrázok. Čo sa stane, keď Mečiara prejde valec? Svätý pokoj. Milan, Závažná Poruba
1552. Aký je rozdiel medzi Mečiarom a pouličným stĺpom? Stĺp je jebn.tý do zeme a Mečiar je jebn.tý do hlavy. Jacqueline, Wien
1545. Prechádza sa Mečiar pri Dunaji, keď zrazu spadne do vody. Na jeho štastie ide babka okolo a pomôže mu. Vlado sa poďakuje a ponúkne babke, že jej splní tri želania. Babkine prvé želanie: "Chcem vidieť tvoj súkromný dom!" Mečiar splnil babke prvé želanie. Babkine druhé želanie: "Chcem sa prechádzať po slovenskom hrade!" Mečiar splnil babke želanie. Babkine tretie želanie: "Chcem vidieť všetkých ministrov tvojej vlády nahých!" Vlado presviedča všetkých svojich ministrov, aby sa vyzliekli do naha, že je to len stará babka. Tak sa všetci povyzliekali a postavili do radu. Babka sa prechádza, krúti hlavou a nadáva: "Do frasa! Do riti! To nie je možné takí malí koko.i a tak doje.ali republiku!" Jacqueline, Wien
1533. Aký je rozdiel medzi Havlom a Clintonom? Havel má prefajčené pľúca a Clinton... Silvia, Levice
1515. Viete, aký je rozdiel medzi Clintonom a anglickou kráľovnou? Pred kráľovnou sa kľačí iba na jednom kolene. Ema, Potvorice
1457. Viete, prečo nemôže byť Mečiar kominárom? A vy by ste chceli, aby vám taký človek nosil šťastie? Ema, Potvorice
1431. Idú traja chlapci okolo jazera a tam sa topí Mečiar. Ten volá o pomoc, lebo nevie plávať (ako ostatne aj v mnohých iných veciach je neschopný) a sľubuje im, že im splní všetko. Chlapci ho vytiahli a on sa pýta, čo chcú. Jeden chce bicykel, druhý play station a tretí invalidný vozík. Mečiar sa prekvapený pýta: "A to ti je načo?" A chlapec hovorí: "Keď poviem otcovi, koho som zachránil, doma mi doláme obe nohy!" Peter, Slovensko
1410. Mečiar sa po pohrebe Duckého ocitne prvý raz vo väzení odkiaľ ho však svojimi "stykmi" dostane na kauciu Lexa. Vlado sa ho rozhorčene pýta: "Ivan, to sme už na tom tak zle, že keď prijeb.m jednému novinárovi musím do basy alebo čo?" Lexa odpovedá: "Nie, ale ty si sa vyrútil na toho farára!" Onko, Petržalka
1409. Nemenovaný predstaviteľ HZDS sa chváli: "V posledných voľbách dostalo naše hnutie jednu štvrtinu všetkých hlasov, ale nemusíme byť smutní. V budúcich to už bude jedna pätina a o osem rokov jedna šestina! Onko, Petržalka
1369. Aký je rozdiel medzi Clintonom a Havlom? Havel má vyfajčené pľúca a Clinton...! Andrejka, Tibava
1365. Prídu do neba traja motoristi: Nemec, Talian a Slovak. Svätý Peter sa ich pýta. "Tak, povedzte nám, ako ste sa k nám dostali." Nemec: "Išiel som na svojom bavoráku po diaľnici 200, zrazu som zbadal vedľa cesty reklamu na cigarety, pozrel som sa na ňu, no a som tu! Talian: "Išiel som na svojom alfa romeu 220 po dialnici a zrazu som zazrel perfektnú kočku ako stopuje. Chcel som zabrzdiť, dostal som šmyk, no a som tu." A Slovak hovori: "Ja som si našetril na Felíciu a umrel som od hladu, no a som tu!" Palo, Uppsala
1349. Viete čo znamená HZDS? Hovno zas dostanú Slováci. Pitr, Trenčín
1334. Pred Jaskyňou pravdy stojí Bill Gates, Cindy Crawford a Hlúpy Jano. Každý, kto vojde dnu, dozvie sa o sebe to, v čom je vynimočný a jedinečný. Prvý vchádza Bill. Po hodine vyjde von a radostne zareve: "Som najbohatší na svete!" Druhá vojde Cindy. Po hodine vyjde a celá šťastná zvískne: "Som najkrajšia na svete!" Posledný vchádza Hlúpy Jano a myslí si: "Ja aj tak viem, že som najsprostejší a najväčší kok.t na svete, takže sa určite nič nové nedozviem. Po piatich hodinách vychádza a hlboko premýšľajúc hovorí: "Kto, do pi.i, je ten Cuper?" Samo, Trenčín
1316. Ide Arab po púšti a desať metrov pred ním ide jeho žena. Príde za ním druhý Arab a vraví mu: "Čo to robíš veď v koráne je jasne napísané, že žena má ísť za svojim mužom." "To je pravda, ale keď sa písal korán, tak vtedy ešte nepoznali našľapné míny. Ivo, Brezno
1285. Viete čo znamená stiahnutý zips Billa Clintona? US OPEN. Darinka, Slovensko
1265. Viete čím sa živia dôchodcovia? Žerú Mečiara. Wolaco, Dubnica n/V
1230. Aký je rozdiel medzi "olveiskou" a Shmögnerovou? Žiadny, ani z jednej nič nevyžmýkaš ! Anonym, Slovensko
1228. Ide Hitler po koncentráku a vidí, ako sa Žid opaľuje na streche. Hitler sa pýta: "Čo tam robíš?" Žid: "Chytám bronz." Hitler hovorí: "Poď dole, chytíš olovo!" Radulko, Nové Mesta n/V
1210. Klopanie na dvere. "Kto je tam?" "KGB" "A čo chcete?" "Rozprávať sa." "Koľkí ste?" "Dvaja." "Tak sa rozprávajte!" Sáša, Bratislava
1172. Na transsibískej magistrále zastane vlak. "Što slučilos?!" kričia cestujúci. "Zameňajem mašínu." Po pol hodine vlak stále stojí. "Što slučilos?" znova kričia cestujúci. "Uže zamenili mašínu?" "Da zamenili ... ... za vodku." Ivo, Česko
1158. Každý hrad má na smiech šaška. Ten náš má tam na to Kňažka. Vlado, Banská Bystrica
1155. Angličania, francúzi a rusi sa rozhodnú zistit, čo si myslia ich národy o sexe. Na jeden opustený ostrov dajú 3 angličanov a 1 angličanku. Na ďaľší 3 francúzov a 1 francúzku a na tretí 3 rusov a jednu rusku. Po roku sa vrátia na ostrov - angličanka sedí na brehu a plače. Po dotaze čo sa deje odpovedá, že od kedy prišli hrajú golf. Na ďaľšom ostrove sedí francúzka. Tiež narieka a vysvitne, že odkedy prišli dávajú si jeden pred druhým prednosť. Na treťom ostrove narieka ruska. Po dotaze, že rusi sú temperamentný národ odpovedá. Hneď v prvý deň ma všetci pretiahli, potom založili komunistickú stranu a mňa ako kurvu do nej neprijali. Anonym, Bratislava
1152. V USA vyškolili supertajného agenta, aby sa infiltroval do sibírskej dediny. Uprostred noci vyskočí z lietadla v tajge, zbalí padák a vojde do dediny. Perfektnou ruštinou začne hovoriť: -Zdravstvujte, tovarišči ja zdes novij komsomolec. Na to mu odporuje jeden baťuška: -Molodec, ty inostranec, da? -Net, baťuška, ja ruskij -Molodec, ty inostranec. Agent obrátil do seba fľašu vodky na ex, zahral na balalajke, ale baťuška stále len: -Molodec, ty inostranec. Nešťastný agent kontaktuje generálny štáb: -Odhalili ma, neviem, ako je to možné, ale odhalili ma. Na to generál: -Ja to stale hovorím, vy negri všetko doje..te! Jozef, Valaská
1150. Aký je rozdiel medzi Dášou Havlovou a logom automobilky Renault? Dáša má väčšie logo. Milan, Topoľčany
1148. Viete že Claudia Schiffer je transvestita? Týždeň chodila po Slovensku s koko..m. Vlado, Banská Bystrica
1137. Čo povie Clinton svojej žene po milovaní? O dvadsať minút som doma. Ivo, Česko
1136. Učiteľka Keltošová sa pýta múdreho žiaka Mečiara: "Čo je rýchlejšie blesk alebo svetlo?" Mečiar odpovie: "Hnačka". Na to Keltošová, "ako to?" Mečiar: "Minule som mal hnačku. Bežal som na záchod rýchlejšie ako blesk a kým som zapol svetlo som sa posral." Ivo, Česko
1112. Už si jedol Mečiarove klobásy? Ani si nemohol, lebo tá sviňa ešte žije. Peter, Trenčín
1104. Kedysi sme mali totalitných barónov. Dnes máme už len totálnych baranov. Jaro, Púchov
1074. Viete koho pozval premiér ako ďalšieho hosťa. Talianku "Čičolinu". Prestrihne mu gumu na trenírkach, aby celý svet videl aké je to Slovensko malé. Vlado, BB
1071. Viete, že voľby budú o mesiac odložené? - Nie. Prečo? - Lebo Lexa stratil výsledky. Ďuri, Trenčín
1062. Aky je rozdiel medzi Golemom a Mečiarom??? Golema zastavis tak, ze mu gulku z cela vyberies...... Surfer, Bratislava  
1057. V koncentraku zavrie nacista Zida do plynovej komory. Zrazu Zid strasne bucha na dvere. Nacista otvori a hovori: "Co chces?" "Zabudol si zavriet okno." Nacista teda zavrie okno a pusti plyn. Opat buchoty. Nemec otvori: "Co zasa?" "Zabudol si vypnut ventilator. "Nemec teda vypne ventilator a pusti plyn. Zid zase bucha. "Kurva, co zase chces?" "Popod dvere fuci." Nemec teda upcha skaru pod dverami a pusti plyn. Zid zase zabucha. Nemec otvori a Zid hovori: "Kurva, vsak ja sa dusim!!!" Dzejsi, Puchov
1054. Co ma spolocne premier s Golemom? Obaja potrebuju gulku do hlavy. Janomi, Michalovce
1044. Sprava z rozhlasu Slobodna Europa: "Vcera v skorych ranych hodinach dva ruske kombajny prekrocili hranicne pasmo Cinskej ludovodemokratickej republiky. Na vyzvy cinskych pohraniciarov nereagovali, az ked tito vystrelili varovne salvy, kombajny palbu opatovali, vzlietli a odleteli na severozapad... Zwockye, Samorin
1035. Viete aky je rozdiel medzi rychlikom, kalkulackou a J. Luptakom? Rychlik ma viac tried a kalkulacka menej funkcii. Rudiger, Bytca
1004. Viete preco Vaskovi urobili kolostomiu? Aby aj on vedel co je to mat hovno vo vrecku!!! Ericsson, Slovensko
994. Ake ma Vasek problemy - vyvod na boku a pi... na krku... Johny, Piestany
993. Co znamena kolona aut v zlozeni: bavorak, sanitka, pohrebak?... Vaskovci idu na dovolenku... Johny, Piestany
987. Aky je rozdiel medzi premierom M. a vibratorom? Premier M. je ozajstny k....! Surfer, Slovensko
966. Viete, aky je rozdiel medzi p...u a madarmi? P..a sa tak neroztahuje. Nika, Bratislava
961. Vsade dobre v HZDS najlepsie. Komu sa neleni tomu sa privatizuje. Dominik, Vranov
932. Susedsky napis na plote v jednej slovenskej dedine: - Matka nasho predsedu vlady je poriadna zena... Iba ON je z K.RVY syn. Krochino, Liptovsky Mikulas
923. Prisiel Luptak do restauracie, objednal si pizu. Ked mu ju servirka priniesla, pyta sa ho:"Mam vam ju pokrajat?" "Samozrejme", hovori Luptak. "A na kolko casti - na styri alebo na osem" - pyta sa servirka. "Pokrajajte mi ju na styri - osem by som nezjedol" - hovori Luptak. Ema, Potvorice
892. Letia Slovak, Japonec a Madar v lietadle: Japonec vytiahne pocitac, nieco donho napise a vyhodi ho z okna. Madar a Slovak sa pytaju:,,Preco si to vyhodil?"Japonec odpoveda:,,My takych mame doma plno." Potom vyberie z tasky Madar salamu, kusok odkusne a vyhodi ju z okna. Japonec a Slovak sa ho pytaju, preco ju vyhodil. Madar povie, my takych mame doma plno. Slovak teraz nevedel co ma spravit, tak vyhodil Madara. Filip, Senica
882. Jelcin, Clinton a Meciar boli u Pana Boha. Pan Boh im hovori:"Mam pre Vas zlu spravu. O dva tyzdne bude koniec sveta. Chodte a povedzte to svojmu narodu." Clinton ma prejav pred narodom a hovori:"Mam pre Vas dve spravy. Jednu dobru a druhu zlu. Ta prva Pan Boh existuje. A ta druha: o dva tyzdne bude koniec sveta." Jelcin tiez hovori narodu:"Mam pre vas dve spravy: Pan Boh existuje a o dva tyzdne bude koniec sveta." Meciar hovori svojmu narodu:"Mam pre Vas dve velmi dobre spravy. Prva: zaradili sme sa medzi tri najvyspelejsie krajiny sveta. A ta druha: SDK tento rok volby nevyhra." Vlado, Banska Bystrica
864. Partizani oslobodili dedinu od fasistov. Su velmi hladni a vojdu do domu, ze sa najedia. Babka prave robila rezance a pyta sa ich s cim by chceli, s makom alebo orechami. Velitel odpovedal, ze najradsej ma s makom. Babka vyberie mlyncek na mak a zacne mliet. Velitel to zbada a okamzite natiahne samopal, namieri na babku a zreve:"Stop, stop babuska kamu ti telefonujes?" Rado, Bratislava
859. Idu G. Husak a J. Fucik spolu po Vaclavaku, ked tu zrazu G. Husak zbada gestapo a rychlo sa schova do kontajnera. Pomalsi Fucik sa nestihol skryt a ked ho gestapo odvadza zabucha pastou na kontajner a povie:" Gusto vylez, nejaka kurva Ta praskla". Ericsson
857. Aky je najcennejsi mozog na Slovensku? Luptakov - zatial nepouzity Feri, Presov
812. Ma to 100 noh a masturbuje to, co je to ? - 1.rad na Pasienkoch. Mary, Bratislava
804. Stretnu sa Clinton, Jelcin a Vlado s panom Bohom. Clinton sa pyta, kedy bude v USA poriadok? Pan Boh -O 10 rokov. Clinton -Hura dozijem sa toho. Jelcin -A u nas? Pan Boh -O 50 rokov. Jelcin -Do frasa, toho sa nedozijem! Vlado -A u nas? Pan Boh zaplace a povie -Toho sa ja nedozijem. Guano, Presov
777. Viete, kto ma najvacsiu p..u? - Olgin manzel. Vlado, Bratislava
776. Vies, aky je rozdiel medzi prezidentom a kucharom ? Kuchar dava a prezident si pyta. SHERRY, Holic
742. Pri volbe prezidenta Novotneho roku 1964 bol len jeden hlas proti - hlas ludu. Juraj, Puchov
741. Johnson sa po zvoleni za prezidenta USA stretne Novotnym a okrem ineho sa zhovaraju aj o volebnych vysledkoch. -Pri volbach dostal Goldeater 14 mil. hlasov, teda proti mne bolo 14 mil. ludi, a predsa ma zvolili, - hovori Johnson Novotny chapavo pokyve hlavou: -Aj proti mne bolo 14 mil. ludi a tiez som sa stal prezidentom. (CSSR mala 15 mil.obyvatelov) Juraj, Puchov
740. Picasso stoji pred nebeskou branou a sv. Peter ho preveruje:-Kto si? -Nepoznas ma? Som maliar Picasso. -To by mohol povedat kazdy! Musis to dokazat. Namaluj obraz. Picasso namaluje krasny obraz a sv. Peter ho pusti do neba. Pred nebesku branu pride Oistrach a sv. Peter mu kladie tu istu otazku:-Kto si? -Som huslista Oistrach. -To by mohol povedat kazdy! Dokaz to a zahraj nieco. Oistrach zahra a sv. Peter ho pusti do neba. Na to sa objavi Novotny. -Kto si?- dostane aj on otazku. -Som prezident CSSR a prvy tajomnik KSC Antonin Novotny. -To by mohol povedat kazdy. Musis to dokazat. -Ako Ti dokazem? -Pozri, pred Tebou tu bol Oistrach a Picasso ... -Kto je Picasso a Oistrach? - skoci sv. Petrovi do reci Novotny. Ten mu pokynie: -Mozes vojst. Prave si dokazal, ze si Novotny. Juraj, Puchov
739. Pred odvodovu komisiu pride branec a chce sa vyvliect z vojny. Predstiera chorobu. -Ja mam TBC. -To nic. Aj sudruh Zapotocky mal TBC, a co vsetko vykonal. Odviest. Podobne sa chce vykrutit aj druhy: -Ja mam chore oblicky. -Aj sudruh Gottwald bol chory na oblicky, a co vsetko urobil pre vlast. Odviest! Treti zahlasi: -Ja som sprosty! Vojensky lekar skrikne: -Neprirovnavat! Odviest! Juraj, Puchov
738. Ty, Jano, Novotny ma vraj francuzsku vychovu. -Co??? -Ked sa ucil za zamocnika, majster ho mlatil francuzskym klucom. Juraj, Puchov
736. Dve prazske prostitutky stretli Antonina Novotneho a jedna z nich ho uctivo pozdravila. Na zvedavu otazku tej druhej vysvetlila. - Toho si musis hledet, to je sef nejvetsiho bordelu v Evrope. Juraj, Puchov
735. Co dostal Novotny na Vianoce 1964? - Drevaky. Aby mu aspon nieco klapalo. Juraj, Puchov
734. U Novotnych je pohoda. Sudruh prezident si brnka na klavir a jeho zena strikuje. "Kde je g?" ozve sa prezident. "Nevim. A nac Ti to je?" "Chtel bych si zahrat Gde domov muj." JZ
730. Viete, preco po Zapotockom zvolili za prezidenta Novotneho? - Aby po celej republike nemuseli v mestskych zachodoch zatierat napisy:"Tonda je vul !" Juraj, Puchov
695. Vlado vola na rusku ambasadu:"Vy hovada, povedal som Vaseka, nie Paseka!" Marek
677. Heslo HZDS do volieb 1998: "Nech zvitazi zdravy rozum!" Vladimir M.
655. Co sa stane, ked prejde valec svateho otca? - Zostane z neho svaty obrazok. A co sa stane, ked prejde valec Vladimira M.? - Zostane svaty pokoj. Tibor, Trencin
558. Aky je rozdiel medzi premierom a rusnom ? - Vaha je rovnaka, len rusen tolko neslubuje. Maja, Nitra
557. Premier zatelefonoval prezidentovi. Ten zdvihol telefon, a ozval sa:"Prosim, tu najlepsi slovensky politik." Premier rychlo zareagoval:"Prepacte, asi som omylom vytocil vlastne cislo." Maja, Nitra
556. Moricko v skole dostal patku. Ucitelka mu vycita - Moricko, kto slubil, ze sa polepsi, a slub nedodrzal ? - Pan premier, prosim. Maja, Nitra
555. Na vecierku sa stretnu Dzurinda a Knazko. Podide k nim casnik s napojmi. - Co pani radi piju ? - Premierovi krv. Maja, Nitra
517. Jedno zimne rano sa Bill Clinton zobudi, pozrie sa von z okna a vidi ako je v snehu mocom napisane: Bill je debil. Zavola vsetkych svojich poradcov a prikaze im, aby zistili, kto to napisal. Vecer mu poradcovia hovoria:"Moc je Vasho osobneho tajomnika a rukopis je Vasej zeny." Kristinka, Piestany
516. Preco je Novotny zazracne dieta? - Uz v siestich rokoch mal taky rozum, ako teraz. Juraj, Puchov
515. Novotny pride do restauracie a hlavny hned usluzne pribehne: - Co si date, prosim? - Doneste mi nieco take, co na Hrade namame. - Tak mozocek, dobre? Juraj, Puchov
484. V rokovacej sale vypukol poziar, 5 poslancov uviazlo v sale, 10 poslancov na zachode, 20 poslancov v bufete a len jeden JAN.L. uviazol na pohyblivych schodoch. Lubos, Ziar nad Hronom
482. Viete, aky je rozdiel medzi Vladom a atomovym reaktorom v Cernobile? - Skoro ziadny. Obaja su v Rusku peceni-vareni. Lenze reaktor znicil iba mesto Cernobil, ale Vlado cely stat. Peter, Trencin
459. Viete, ze posta musela stiahnut seriu znamok s vyobrazenim slovenskych politikov? - Ludia nevedeli, na ktoru stranu pluvat. Feri, Presov
451. Janko sa chvali v skole:"Moj stary otec bol hrdina. Cez 2.svetovu vojnu, sa vrhol pod tank, aby ho zabrzdil pred nachystanou mínou. A jeho posledne hrdinske slova boli:'SVINSKA POLADOVICA!'" Kaciatko, Zilina
436. Najkratsi politicky: HZDS (Hnutie za DEMOKRATICKE SLOVENSKO). Pepe, Presov

 
Pridaj vtip Novinky Starinky Karikatúry
 

Za obsah zasielaných príspevkov nezodpovedáme. Sú zverejňované bez úprav.
Budeme radi, keď nám zašlete svoje pripomienky na náš e-mail.
Home Page