PSGnet Home Page
Humor
 
Novinky v humore
 
Policajti a iné žabky zelené...
4272.

Polnoc, cez park ide chlapík a spieva si. Príde k nemu policajt, pozrie naň a diví sa: "Človeče, vy máte nôž v chrbte a spievate si, ako by sa nechumelilo!" "Pochopiteľne, keby som volal o pomoc, tak by ste neprišiel."

Pako, BA
4271.

Zlodej prepadne banku. V ruke drží odistený granát. Na to sa objaví policajt, vytiahne pištoľ a zakričí: ”Oďhodte zbraň.”

Pako, BA
4256.

Ide pohrebný sprievod. Zastaví ich policajt: "Koho to pochovávate?" "Svokru." "A prečo truhlu nesiete nabok?" "Lebo na chrbte chrápe."

Bubo, ZA
4254.

Policajt príde šťastný domov a hovorí manželke: "Drahá, konečne ma povýšili!" "A akú hodnosť ti dali?" "Hodnosť mi nedali, ale dali mi väčšiu križovatku."

Bubo, ZA
4252.

Policajt príde do ambulancie služobného lekára a hovori: "Pan doktor, ja som uz 3 týždne nemal ženu." "No a čo manzelka?", hovorí lekar. "Bože, vy mi pripomeniete ešte aj matku."

Jojo, BA
4232.

Policajt čaká na manželku na stanici. Staničný rozhlas hlási: ”Rýchlik z Prahy má hodinu meškanie.” ”To je celá ona.” povzdychne si policajt. ”Nikdy nemôže prísť načas.”

Roland, KE
4225.

Policajt zastaví auto se zjevně opilým řidičem a nařizuje mu dýchnout do balónku. Chlápek odmítá a vysvětluje: "Jsem silný astmatik a proto nemůžu pořádně fouknout." Policista tedy chce odebrat vzorek krve, ale chlapík zase odmítá. Policajt: "Proč ne?" "Protože jsem hemofilik a nepřestal bych krvácet." Policajta už ty výmluvy nebaví a chce, aby chlápek vylezl z auta a přešel po rovné čáře, ale chlápek zase, že ne. Policajt se ptá: "Proč ne?" "Protože jsem na to moc opilej."

Miluška, CZ
4191.

Utekajú vlci a policajný pes pred poľovníkmi po lese. Zrazu padnú všetci do pasce. Vlci si odhryznú zachytené laby a bežia ďalej. Policajný pes narieka: "Pomôžte, mi prosím!" "Tak si odhryzni nohu, iba tak prežiješ!" "Už som si odhryzol tri a stále to drží!"

Miro, BR
4186.

Náčelník polície sa pýta svojich podriadených: "Viete prečo vlak keď ide rachotí?" Nikto nevie tak náčelník pokračuje. "Tak si to rozoberme. Čo je vlastne vlak? Vlak to je lokomotíva a vagóny. Vagóny sú ťahané lokomotívou takže tie odpíšeme. Ďalej. Čo je lokomotíva? Lokomotíva to je vlastne motor a kolesá. > Čo ide po koľajniciach? Kolesá, takže motor odpíšeme. Kolesá sú vlastne kruhy takže nám stačí iba jeden. A kruh je vlastne pí er na druhú. Pí je konštanta tú odpíšeme, ostáva nám er na druhú. A čo je er na druhú? No to je predsa štvorec. A čo robí štvorec keď sa kotúľa? No predsa rachotí."

Miro, BR
4155.

Ktoré štyri roky sú najhoršie v živote policajta? Prvá trieda!

Juraj, Zvolen
4128.

Začala hořet policejní stanice. Policajti museli před ohněm utéci až na střechu. Když přijeli hasiči, roztáhli plachtu a policajti začali po jednom skákat. Ale vždycky, když policajt skočil, tak hasiči s plachtou uhnuli, a děsně se smáli, když se policajt dole rozmázl. Až přišel na řadu poslední - náčelník. Ten tušil podraz, tak vytáhl pistoli, namířil na hasiče a povídá: "Mně se vám nepodaří oblafnout! Ruce vzhůru, plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu!"

Petr, CZ
4127.

Policista zastaví na cestě auto. "Pane řidiči, víte, že jste překročil dovolenou rychlost?" "No vím, ale chtěl jsem být doma dřív, než začne účinkovat ta slivovice."

Petr, CZ
4096.

Policajt príde do práce a má v zadku zastrčený rožok. Kolega sa pýta: "To prečo?" "Ale bol som u zubára a kázal mi jesť druhou stranou."

Jojo,Blava
4094.

Policajt zastaví okolo idúceho a pýta sa ho: "Máte ženu?" "Nie zrazil ju buldozér." "Máte deti?" "Nie zrazil ich bulozér." "Máte psa alebo mačku?" "Nie zrazil ich buldozér." "A čo máte?" "Buldozér!"

Maroš, Haniská pri Košiciach
4092.

Policajt sa pýta navštevníka zýchytky: "Ako sa voláte?" "Hovorte mi priezviská, ja si spomemeniem."

Jojo, BA
4091.

Policajt sa pýta lekára: "Pán doktor, čo je to erekcia?" "Dobrá vec aj ja som ju mal niekedy."

Jojo, BA
4073.

Policajt zastaví gazdu s vozom. "Smiem vedieť, čo vozíte?" "Seno", zašepkal gazda. "A prečo šepkáte?" "Aby kone nepýtali."

Iva, MI
4072.

Policajt píše svojmu synovi list na vojnu: "Poslal by som ti 1000 korún, ale už som zalepil obálku."

Iva, MI
4065.

Vieš prečo má policajt pri sebe vysielačku? Aby sa nestratil.

Jozef, Detva
4063.

Chváli sa jeden policajt druhému: "Môjho syna preložili na osobitnú školu." A ten druhý na to: "To je úžasné, veď keď na to má, tak nech študuje!"

Jozef, L.Y.
4033.

Pani učiteľka sa pýta malej žiačky v škole: "Ako robi mačka?" "Mňau", znie odpoveď. "A ako robí psíček?" "Hav, hav", znie odpoveď. "A ako robí sviňa?" "Dobrý deň, cestná kontrola, vodičský a technický preukaz prosím."

Jožo, BA
3997.

Jdou dva policajti na obchůzku, když tu jeden povídá: "Koukej, chcíplej pták!" Druhý policista si zacloní rukou oči, vzhlédne k nebi a povídá: "Kde?"

Kájo, CZ
3938.

Policajný náčelník hovorí: "Dnes o 11.48 je stretnutie pred radnicou. Pre tých s digitalkami: pendrek, pendrek, židlička, snehulák!"

Evuchs, ZA
3921.

Viete prečo majú policajti v chladničke postavenú prázdnu vínovú fľašu? Pre prípad, že by prišla návšteva, ktorá nič nechce.

Piko, BA
3897.

Príde policajt do drogérie kúpiť si dezodorant. Predavačka sa pýta:
- Chcete guľkový?
- Nie, pod pazuchy!

Jano, ZA
3887.

"Dobrý deň, my sme študenti 4. ročnika gymnázia a zaujímame sa o podmienky prijatia k vám na Policajnú Akadémiu." A máte základné vzdelanie?"

Juraj, USA
3884.

V robote hovorí policajt kolegovi: "Nebudeš mi veriť, mám 58 rokov a včera sa mojej manželke narodilo dieťa." A kolega hovorí: "No to je dobre, správaj sa k nemu ako ku svojmu."

Jožo, BA
3877.

Príde chlapík do krčmy plnej policajtov. Sadne si, objedná si pivo, a počúva, o čom sa policajti rozprávajú. Po chvíli však zistí, že vôbec nerozumie, čo to policajti robia. Zakaždým jeden z policajtov povie číslo a všetci ostatní sa začnú smiať. Tak sa chlapík opýta barmana, že čo to ma znamenať. Barman mu vysvetľuje: "To je taký zvláštny spôsob rozprávania vtipov. Oni totiž poznajú všetky vtipy naspamäť a tak namiesto rozprávania celého vtipu povedia iba jeho číslo." "Ahá!" - konečne zapne chlapíkovi. Tak ďalšiu chvíľu počúva a nechce už ďalej iba tak nečinne sedieť. Postaví sa a zvolá: "25." Vtom sa na neho otočia všetci policajti a začnú ho mlátiť. Zbijú ho úplne do krvi a keď tento masaker skončí, chlapík iba nechápavo pozerá na rozzúrených policajtov. Opyta sa: "Čo sa stalo?" A jeden z policajtov na to: "Z nás si nikto srandu robiť nebude!"

Rudo, NZ
3876.

Prečo majú policajti v garáži dieru? Aby mohli pochovať motor keď im zdochne.

Feri, NM
3839.

"Ujo, vy ste policajt?" Pýta sa malý chlapec uja v autobuse. "Nie, nie, ja som sa len tak hlúpo zahľadel", odpovedá neznámy.

Jojo, BA
3824.

Policajt je v izbe a zrazu mu niekto klope na dvere. "Kto je tam?" - pýta sa. "Ja", ozve sa spoza dverí. "Ja?"

Kaos, SK
3822.

Jednou stavěl jednoho muže policaj. Muž zastaví auto a policajt mu říká: "Řidičský průkaz." Muž mu ho podá a čeká. Pak se ho policajt zeptá: "Jak se jmenujete." Muž mu odpovi: 'A ten, co uměl číst, ten už tu nedělá." A dostal 500 korun pokuty.

Kaos, SK
3821.

Medzi Jana a Joža si sadol policajt. Jano: "Jožo, ty si vajce?" Jožo: "Nie!" Jano: "Ani ja nie. Tak čo tu ten robí medzi nami?"

Kaos, SK
3790.

Čo urobí policajt, keď ho napadne myšlienka? - Podá trestné oznámenie za útok na verejného činiteľa.

Miro, BR
3776.

Hovorí policajt kolegovi: "Včera som kúpil záchodovú kefu." "No a, aká je?" "Toaletný papier bol lepší."

Mária, BB
3774.

Príde chlapec za policajtom a pýta sa ho či mu môže niečo pošuškat. Policajt súhlasí. Chlapec: "Keď bude pol jednej, môžeš ma nakopať do prdele!" Nato ho začal policajt naháňať kolega ho zastaví a pýta sa: "Kam bežíš?" "Ale o pol jednej ho mam nakopat do prdele no a kam sa ponáhľaš však je len štvrť?"

Alak, PX
3757.

Ide Króner autom po Bratislave a prejde na červenú. Zastaví ho policajt a pýta sa ho: "Viete súdruh vodič aký priestupok ste vykonali? "Áno", znie odpoveď. "Prosím si vaše papiere." Pri kontrole policajt zbadá že má dočinenia so známym humoristom a hovorí mu: "Ak mi poviete naozaj dobrý vtip na ktorom sa zasmejem tak vám tu pokutu odpustím!" "Dobre! Viete ako v Číne znižuju pôrodnosť? Nie! Zhromaždia tisíc mužov do jednej haly, tam sa musia vyzliecť do naha a ľahnúť na chrbát, na plátno umiestnené na strope im pustia erotický film. V tom najlepšom, keď sú už všetci pritomní nadržaní, príde jeden zamestnanec a všetko čo prečnieva vykosí, takto sa stanu impotentní." Policajt sa pýta: "A potom cč robia s tymi chu.mi čo nakosili?" "No tých potom posielajú do Bratislavy a umiestňujú ich na križovatky!"

minko, boulogne
3749.

Narazí ožran s autom do priekopy a príde za ním policajt a ožran hovorí: "Prečo ste ma obkľúčili piati!?" Policajt mu na to odpovedá: "Všetci traja si vystúpte z motorového oleja, hmm, prepáčte vozidla!"

Tibor, TN
3746.

Viete aké zviera má čuráka na chrbate? Policajný kôň.

Tibor, TN
3740.

Policajt pri bežnej kontrole automobilu: "Pán vodič, čo máte v tom kufri?" "Polovicu prasaťa." "A živého alebo mŕtveho?"

Dano, PX
3737.

Policajt napomína svojho syna: Nefajči Jožko, si na to primladý! Ale oci, aj ty si bol piatak, keď si začal fajčiť! To áno, synak, ale vtedy som mal už šestnásť rokov!

Dano, PX
3730.

Sedí hájnik v krčme a priebežne sa postaví od pohárika, príde k dverám a na plné hrdlo zakričí smerom k lesu: "Zeleným navrch, zeleným navrch!" Keď sa to už opakuje asi po desiatykrát, pýta sa ho sused: "Môžeš mi povedať, prečo stále voláš do lesa zeleným navrch?" "Mám totiž v lese na brigáde policajtov a oni mi sadia v škôlke stromčeky..."

Peter, KE
3723.

Dvaja policajti nájdu v noci na lavičke v parku spiaceho muža. Budia ho so slovami: "Človeče, čo je tu nocľaháreň?" Spiaci nahnevane odpovie: "A čo som ja informátor?"

Stiv, BB
3721.

Policajt sa pýta kapitána: "Zrazil som na ceste dve sliepky, čo mám s nimi urobiť?" Kapitán sa zamyslí a hovorí: "Hoďte ich do priekopy!" Policajt vykoná, tak ako kapitán nakázal, ale má ďalšiu otázku: "Pán kapitán a čo mám spraviť s ich bicyklami?"

Miro, BR
3713.

Policajt oznamuje náčelníkovi: "Chcel by som ísť na svokrin pohreb!" "A kto by nechcel", odpovedá náčelník.

Jožko, Blava
3711.

Policajtova žena volá manželovi do práce: "Mám pre teba dve správy, jednu dobrú a jednu zlú!" "Nemám čas, povedz mi len tú dobrú!" "Airbag funguje, zlato."

Jožko, Blava
3626.

Prečo, keď policajt riadi svetelnú križovatku sa vytvárajú zápchy? Preto že semafor má vyšiu inteligenciu.

Palo, BA
3577.

Policajt chytí na pláži pytliaka a chce mu dať pokutu za lov homárov bez povolenia. "Akú pokutu?" - začuduje sa pytliak. "Veď som nič neurobil. Tieto dva homáre sú moji miláčikovia a ja som s nimi len na prechádzke." "Nevymýšlajte si" - oborí sa naňho policajt. "Je to pravda" - trvá na svojom pytliak. "Pustím ich, aby si zaplávali, a keď zapískam, tak sa vrátia." "No to chcem teda vidieť" - povie pochybovačne policajt. Muž teda hodí obidva homáre do vody. "Fajn. Teraz zapískajte a som zvedavý, či sa tie homáre vrátia" - povie po chvíli policajt. "Homáre?" - začuduje sa pytliak. "Aké homáre?"

Mária, BB
3564.

Dvaja policajti na pochôdzke nájdu ľudskú hlavu. Jeden ju zodvihne a vraví: "Počúvaj, nie je to náhodou Jožko?" "Nie! Jožko bol vyšší."

Peter, ZA
3496.

Prečo sa policajti obtierajú o steny? Aby z nich boli drsní chlapci.

Jozef, BR
3495.

Policajt sa rospráva s kolegom: "Predstav si, včera som prichytil manželku s mojím najlepším kamarátom!" "A čo si mu povedal?" "Azor, k nohe!"

Jozef, BA
3483.

Prečo majú policajti zelený pás na aute? Aby vedeli, kade majú ísť dnu! Viete prečo prídu všade neskoro? Lebo z vnútra ten pás nemajú.

Laco & Mino, SK
3452.

Beží film, jeden z divákov - policajt - povie kolegovi: "Priprav sa, teraz príde happy end." "Nevadí, len aby sa neposadil pred nás."

Steveslav, Snežnica
3408.

Idú prijímať policajtov do policajného zboru, otázka na prvého: "Nosíme to na nohách a má to šnúrky. Čo je to?" Odpoveď: "Topánky." Prvý policajt prijatý. Prijatý policajt radí druhému: "Ak to má šnúrky, sú to topánky." Otázka na druhého: "Visí to na stene a tiká to. Čo je to?" Policajt: "A má to šnúrky?" Prijímacia komisia: "Nie." Policajt: "Tak sú to sandále."

Miluška, Ďurčenkovo
3407.

Policajti nájdu na okraji lesa kostru. Dohadujú sa, akáho je pôvodu. Nadporučík hovorí: "Toto je kostra 45 ročného muža." Podporučík hovorí: "Toto je kostra 30 ročnej ženy." Major hovorí: "Je to kostra 12 ročného dieťaťa." Prizerajúci sa horár to už nemôže vydržať a hovorí: "Chlapci, neblbnite, to je kostra z bicykla!"

Miluška, Ďurčenkovo
3406.

Na policajnej stanici dostali nový písací stroj. Prišiel velitel a slávnostne prestrihol pásku.

Miluška, Ďurčenkovo
3349.

Policajt kupuje od jinýho policajta zahradu. Tak si ji tak prohlíží, drbe se za uchem a povídá: "Moc pěkná zahrada, ale je moc velká." "Ale neblbni, sem dáš cibuli, tady mrkev, semhle slepice." "No tak dobrá, dohodnuto." Za nějakou dobu se zase potkaj a ten prodávající se ptá: "Tak co zahrada?" "No perfektní. Cibule obrovská, mrkev až po pás, jenom ty slepice. Jestli jsem je nedal moc hluboko."

Miro, BR
3306.

Policajtka príde ráno do práce a kolega jej hovorí: "Ty si dnes akási vylízaná." "A čo to vidieť aj cez sukňu."

Jožo, BA
3285.

Cigánka veští policajtovi budúcnosť a on jej hovorí: "Viete čo, ja mám takú sklerózu, že bude lepšie keď mi vyveštíte minulosť."

Jožo, BA
3257.

Stretne policajt policajta a vídí ako si tento pchá rožok do zadku. Pýta sa ho: "Čo to robíš?" "Ale, bol som u zubára a ten mi povedal aby som dnes jedol druhou stranou."

Ivo, BR
3233.

Policajt hovorí manželke, ktorá práve prišla z roboty domov: "Drahá, ty mi nebudeš veriť, ale tú polievku som piekol celkom sám."

Jožo, Blava
3227.

Policajt príde k prevrátenému traktoru s vlečkou z miestneho družstva. Rostraseného vodiča sa pýta čo sa stalo a či o tom vie predseda družstva. Vodič odpovedá že vie. "A preboha, odkiaľ?", pýta sa policajt. "Je pod tou vlečkou."

Jožo, Blava
3219.

Policajt sa pýta služobného lekára: "Pán doktor je táto moja choroba vzácna?" "Ale nie", hovorí lekár, "sú jej plné cintoríny."

Jožo, Blava
3218.

Policajt príde do drogérie a pýta si jeden kondóm. Predavačka mu hovorí, že majú len 5 kusové balenie. Ten si ho kúpi, jeden vyberie, ostatné vráti a pri odchode hovorí: "Stačí mi len jeden, chcem stým už prestať!"

Jožo, Blava
3217.

Policajta sa pýta náčelník ako sa mal na dovolenke. Ten hovorí: "Všetko bolo v poriadku, len tam bolo tak sucho, že sa až ryby učili chodiť."

Jožo, Blava
3188.

Koľko píše policajt blahoželanie na narodeninovú tortu? 3 hodiny a 15 minút. 15 minút píše, tri hodiny ju vyberá s písacieho stroja.

Jožo-BA, Bratislava
3187.

Na policajné riaditeľstvo dostali nový elektrický písací stroj. Nikto ho nevedel spustiť, tak poprosili náčelníka aby ho spustil. Ten zobral nožnice, prestrihol farbiacu pásku a povedal: "A týmto som ho spustil do prevádzky!"

Jožo-BA, Bratislava
3185.

Policajt sa pýta kolegu: "Je na Mesiaci život?" Kolega hovorí: "Ja neviem, ale asi je, lebo manželka bola minulý rok na mesiac v kúpeľoch a vrátila sa tehotná.

Jožo-BA, Bratislava
3179.

"Prečo policajti majú pri jazde otvorené dvere?" "Neviem." "Aby ich nemohli špehovať kľúčovou dierkou."

Nikola, Bratislava
3167.

Policajt príde k dopravnej nehode, kde sa osobné auto zrazilo s koňom. Policajt vidí, že kôň má zlomenú nohu, vytiahne pištol a zastrelí ho. Potom sa otočí k posádke auta a pýta sa: "Je tu ešte niekto zranený?"

Jožo, Blava
3162.

Dvaja policajti pozerajú ako po ulici ide cyklista, bez toho, že by šliapal do pedálov, tak ho zastavili a pýtali sa ako je to možné. "Viete, mňa tlačia topánky."

Jožo-Blava, Blava
3154.

Chlapa v parku prenasleduje neznámy muž. Ten uteká pred ním a konečne vidí policajnú hliadku. Z ďaleka kričí: "Pán Policajt zachránte ma, prenasleduje ma buzerant." A policajt odpovedá: "A čo vy robíte v našom parčíku."

Jozef, BA
3153.

Dvaja policajti idú po parku a naraz jeden hovorí: "Musím ísť na veľkú." O chvíľu kričí z huštiny: "Nemám papier." Druhý mu radí: "Vytiahni dvadsaťkorunu a utri si." O chvíľku vyjde policajt z húštiny, myká rukou a hovorí: "Mal som len samé drobné."

Jozef, BA
3151.

Policajti mali previerky a IQ testy. Skúšajúci dáva skúšanému strážmajstrovi otázku z matematiky: "Koľko je 32 + 13." Skúšaný odpovedá: "Ojojój." Skúšajúci reaguje: "Presnejšie."

Jožo, BA
3145.

Policajti sú za odmenu na dychovom koncerte. Jeden stále pozerá na toho čo hrá na krídlovke, vybehne na pódium a hovorí: "Ku.va už na to pozerám dvadsať minút a že by sa to nedalo rozobrať?"

Jožo, BA
3144.

Ako sa liečia príslušníci Polície? Do prostriedku kruhovej miestnosti sa postaví plukovník, okolo neho chodia chorí policajti a zdravia, zdravia, až sa uzdravia.

Jožo, BA
3143.

Policajt sa pýta kolegu: "Čo by si dal za moju ženu?" Ten odpovedá: "Nič!" "Dobre, ber."

Jožo, BA
3074.

Viete prečo je policajt smutný? Zúčastnil sa vedomostnej súťaže a hoci tam bol sám skončil tretí.

Lucia a Jana, Snina
3053.

Dvaja policajti na ulici. Jeden sa zohne a zdvihne niečo zo zeme. "Čo si našiel?" - pýta sa ho kolega. "Desať dolárov" odpovie policajt a podá bankovku kolegovi. Ten si ju pozrie, pokrčí a odhodí. "Prečo si ju odhodil?" "Lebo je falošná. Kto to kedy videl, desaťdolárovku s troma nulami?!"

Janka, Staré
3023.

Policajt hlási nadriadenému: "Pán veliteľ, hlásim, že mojej manželke sa v noci narodilo dievčatko!" "Hm." povie veliteľ bez toho, aby zdvihol hlavu nad spismi. "A máte na niekoho podozrenie?"

Maťo, Prešov
3022.

Dvaja policajti hliadkujú na ulici. Jeden nájde zrkadielko. Pozrie sa doň a povie kolegovi: "Ty, mne je ten chlapík dajaký známy!" Kolega mu vezme zrkadlo, pozrie doň a povie: "Somár veď som to ja!"

Mato, Prešov
2954.

Policajt dostane prvýkrát v živote baterku. Na druhý deň príde do roboty a je celý nešťastný. Šéf sa ho pýta že prečo. "Mám taký problém, keď baterku zapnem, svetlo je tam. Ale keď ju vypnem, kam to svetlo ide? Rozobral som celú baterku a nebolo tam!" Šéf: "No tak na to sa ja musím pozrieť!" Na druhý deň príde šéf vysmiaty do roboty." Policajt: "Tak ako šéfe?" Šéf: "Všetko som zistil a vypátral! Najprv som vyhnal z bytu ženu a deti a potom som pozaťahoval závesy, aby ani kúsok svetla neprenikol dovnútra. Zapol som baterku, svetlo bolo tam! Vypol som ju a začal som svetlo hľadať po celom byte. A vieš, kde sa ta sviňa ukryla? V CHLADNIČKE!"

Miluška, BR
2948.

Veliteľ policajnej zásahovky dostane vysielačkou správu o prepadnutí banky, práve keď sa dostane do dopravnej zápchy. Chvíľu nadáva a potom do vysielačky nariadi svojmu zástupcovi, nech robí, čo môže. Asi po polhodine sa mu podarí vymaniť zo zápchy a dorazí na miesto činu. Je veľmi milo prekvapený, pretože zajatých lupičov práve nakladali do auta. Zájde teda za svojim zástupcom a pýta sa, ako je možné, že to tak rýchlo dokázali. Ten sa chvíľu zamyslí a hovorí: "Je zaujímavé, že akonáhle sme im postrieľali všekých rukojemníkov, tak sa sami vzdali."

Ďuri, TN
2942.

Prečo sa policajtom hovorí orgán? Lebo čurák znie nespisovne.

Pikachu, TN
2850.

Mine chlápek stovkou značku omezující rychlost na šedesát. Za chvíli ho zastaví policejní hlídka. "Vystupte si. Tak si říkám, pane řidiči, jestli umíte číst?!" "Ale jiste, co potřebujete?"

Marián, Brezno
2849.

Policajt lomcuje dveřmi. Kolega sa při něm zastaví a vraví: "Prosim tě co to deláš? Co nevidíš že tam nikto není?" "A policajt mu na to: "Vždyť je tam napsáno SEM TAM."

Mišel, Zvolen
2841.

Policajt zastaví auto a odvedie ho na krajnicu. "Gratulujem, vyhrali ste odmenu 500 korún, lebo ste prvý vodič, ktorý mal dnes večer zapnutý pás." "To vám pekne ďakujem. Konečne si budem môcť urobyť vodičák." Vedľa neho sedí jeho žena: "Ale no. Viete môj manžel vždy keď má trochu vypité tára." Zozadu sa ozve hlas: "Ja som vám to hovoril, že nás cez hranice bez pasu nepustia." A z kufra sa ozve hlas: "Už sme v Mexiku?"

Lucia, Bratislava
2818.

Čo je to skratka DPH? Debilné policajské hovno.

Karol, Bratislava
2775.

Hovorí policajt blondínke: "Pani váš pes nemá košík." "No a čo, veď nejdeme nakupovať." "Aha,tak prepáčte."

Pavla, Považská Bystrica
2689.

Prečo si nechá policajt po nástupe do auta otvorené dvere? Aby mu naskočil motor.

Laco, Nitra
2688.

Prečo mladí policajti musia byť pri stene? No predsa, mladí sa musia oťukávať.

Laco, Nitra
2674.

Prečo majú policajti biele čiapky a slepci biele paličky? Aby pán Boh rozoznal koho obral o zrak a koho o rozum.

Roman, Bratislava
2670.

Dvaja policajti nájdu na ulici tri granáty. Nesú ich na plicajnú stanicu. Jeden sa pýta druhého: "Počuj Jožo a čo keď jeden vybuchne?" Druhý hovorí: "No a čo, povieme, že sme našli len dva."

Majo, Kysuca
2662.

Mládenec príde na policajnú stanicu a pýta sa Generála: "Môžem sa stať policajtom?" Generál vytiahol z puzdra revorver a vystrelil na mládencov klobúk. "V skutočnosti si odvážny chlapík. Tu máš sto korún za prestrelený klobúk." Mládenec sa ho spýta: "A za nohavice nedostanem nič?"

Filip, Košice
2635.

Stretnú sa 3 potápači Američan, Rus, a Slovák. Stavia sa, kto sa ponorí najhlbšie. Prvý ide Američan. Potopí sa a po 5. minútach sa zrazu vynorí a hovorí: "Ja som sa ponoril tak hlboko, že som našiel ruskú ponorku." Tí dvaja sa pýtajú: "A ako vieš, že bola ruská?" On im na to: "Vystavená ruská vlajka a prídem k dverám a počujem po rusky sa rozprávajú." Druhý ide Rus. Ponorí sa a pol hodinu ho niet a keď sa vynorí vraví že objavil pri dne americkú ponorku. Tí dvaja sa pýtajú: "Ako vieš, že bola americká?" On na to: "Vystavená americká vlajka a prídem k dverám a po anglicky sa debatujú." Posledný ide Slovák. Ponorí sa a zrazu sa na hladine objaví bublina v ktorej sa vynorí. Dá si dole masku a rehoce sa, dobre že nepraskne. Hovorí: "Našiel som policajnú ponorku!" Tí dvaja: "Ako vieš ze bola policajná?" On na to: "Vlajka žiadna a keď prídem k dverám počujem ako sa chlapi debatujú. Zabúcham a oni mi otvorili."

Mária, BB
2630.

Policejní hlídka staví náklaďák: "Pane řidiči, už po sedmé vás zastavujeme a naposledy upozorňujeme, padá vám náklad!" "Uz po sedmé vás upozorňuju, že jsem sypač!"

Marianna, BA
2595.

Prečo policajti nosia putá na opasku? Aby ste sa mali čoho držať, keď ich chcete v rit boskať.

Dodo, Slovensko
2589.

Istému človeku bolo treba na veľkú a nevedel si v meste nájsť miestečko, kde by sa vyložil. Jeho správanie si všimli dvaja policajti a nenápadne ho začali sledovať. Ale on si to všimol, že sa naňho nalepili. Zrazu rýcho vbehol do nejakého podchodu vyložil sa na zem, potom to chytil a vyhodil k stropu, kde sa to prilepilo a ušiel. Policajti vošli za ním do podchodu zastali pod stropovou ozdobou, ktorú tam urobil onen človek a jeden druhému vraví: "Že sa vysral to chápem, ale ako sa tam udržal to mi teda nie je jasné."

Michal, Sabinov
2557.

Ide policajt po námestí a celý čas si hovorí: "Poseriem sa, poseriem sa, poseriem sa, ... No nehovoril som!"

Absolut, Slovensko
2522.

Je to zelené a smrdí to. Čo je to? Posratý policajt.

Milan, Brezno
2469.

Službujúci policajt preberá telefonické hlásenie o pomoc: "Do môjho bytu vošla mačka!" "A kto volá?", pýta sa ďalej. "Papagáj."

Janík, Michalovce
2465.

Prečo nemôže policajt jesť uhorky? Lebo nevopchá hlavu do pohára.

Paľo, Kostoľany
2459.

Príde policajt v pondelok do papierníctva a pýta si hviezdičkovaný papier. Predavačka hľadá: "No viete, máme čistý, linajkový aj kockovaný, ale hviezdičkovaný nie." Policajt odíde, na druhý deň príde znova a pýta si atrament na veľké písmená. Predavacka sa už trošku čuduje, ale hľada a nakoniec hovorí: "No, máme modrý, zelený, čierny aj červený, ale atrament špeciálne na veľké písmená - to nemáme." Policajt sklamaný odíde. Na tretí deň príde samotný náčelník, obzerá sa po obchode a predavačka mu vraví: "Viete, pán náčelník, robte s tými svojimi podriadenými niečo, predvčerom tu bol jeden z nich a chcel hviezdičkovaný papier, včera tu bol znova a chcel atrament na veľké písmená. Nikdy som o ničom takom nepočula." Náčelník sa usmeje popod fúzy: "Ale, z toho si nič nerobte, to bol amatér, ale keď, už som tu, nemáte náhodou glóbus Európy?"

K, Trenčín
2454.

Idú dvaja policajti na obchôdzku a jeden skríkne: "Aha 50-korunáčka na zemi!" Druhý nato: "Tá je falošná." "Ale, ako si nato prišiel?", spýta sa prvý a 50-korunáčku roztrhne. Druhý nato: "No ty si už videl 50-korunáčku s tromi nulami?"

Jana, Nové Mesto nad Váhom
2442.

Príslušník PZ budí v noci opitého na zastávke autobusu: "Vstávajte! Čo je tu nejaká nocľaháreň či čo?" Opilec sa trocha preberie: "A čo ja som vari informátor?"

Anonym, Slovensko
2414.

Idú traja policajti na veliteľstvo. Cestou nájdu tri granáty. Jeden vraví: "Mali by sme ich vziať so sebou. Ale čo, keby nám jeden vybuchol?" Druhý odpovedá: "Tak povieme, že sme našli iba dva!"

k, Bratislava
2407.

Pred osobitnou školou je plno policajných áut. Viete, čo to znamená? Je rodičovské združenie.

Kečup, Poprad
2406.

Dohodnú sa dvaja policajti, že si privyrobia tlačením peňazí. Aby to nebolo také napadné začnú tlačiť šesťsto koruny. Po vytlačení rozmýšľajú, kde ju ísť rozmeniť. Rozhodnú sa ísť za veliťelom. O desať minút vyjde jeden z dvojice a druhý sa ho pýta: "No čo, rozmenil ti?" Druhý pohotovo odpovie: "Áno!" "A ako?" "Na dve tristo koruny."

M a J, Trenčín
2397.

Prečo nosia policajti pri výjazde so sebou šabľu? Aby mohli rezať zákruty.

Martin, Žilina
2360.

Najväčšie nešťastie v dejinách slovenského letectva sa udialo dnes ráno na Záhori. Dvojmiestne lietadlo spadlo na miestny cintorín v Skalici. Zodpovedné miesta uvádzajú, že zatiaľ sa podarilo záhoráckej polícii objaviť 1265 tiel, ale zoznam môže byt rozšírený, nakoľko práce budú pokračovať aj v noci. Šťastného pilota a spolucestujúceho sa podarilo zachrániť

Samo, Trenčín
2317.

Rozprávajú sa 2 policajti. Jeden z nich vyberie zrkadlo a hovorí: "Kukni jakú mám dobrú fotku." Ten druhý mu vezme zrkadlo a hovorí. "Ty glupy šak to moja fotka." A dá si zrkadlo do vrecka. Keď príde domov, dcéra mu prehľadáva vrecká, lebo chce nejaké peniaze, a nájde zrkadlo. Pozrie sa doň a myslí si: "Ocec má milenku." Príde k matke a hovorí: "Mamo, kukaj, ocec má milenku." Mama sa pozrie do zrkadla a povie: "Och, ta to ku.va škaredá."

Jessi, Sabinov
2314.

Policajt hovorí policajtovi: "Ten Rogalo, to je strašný vták! Celý zásobník som musel doňho vystrielať, kým pustil toho chlapa!"

Neptun, Bratislava
2281.

Prečo sa policajt nemôže utopiť? Pretože má dutú hlavu!

Ivan, Bratislava
2240.

Dvaja policajti letia na vrtulníku a jeden hovorí tomu druhému: "Počúvaj asi sa nám pokazila klimatizácia!" "Prečo si to myslíš?", pýta sa ten druhý. "No pozri tá vrtuľa sa prestala krútiť a pilot sa začal strašne potiť!", odpovedá prvý.

Igor, Liptovský Mikuláš
2225.

Stretnú sa dvaja policajti jeden druhého ponúkne čokoládou. Ponúknutý sa pýta: "Tá je ale dobrá, kde si ju kúpil?" "Tam v obchoďáku za rohom." "A je tam dlhý rad?" "Na jeden zásobník."

Peter, Brezno
2212.

Malý chlapec sa hrá na piesku. Ide okolo policajt a pýta sa: "Čo to robíš? "Ale, miešam hovno s pieskom!" "Čo to bude?", pýta sa policajt. Chlapec na to: "Policajt!" Policajt ho na to zbije. Na druhý deň ide policajt znova okolo ihriska a opäť sa pýta chlapca čo robí. Ten mu opäť povie to isté ako včera. Toto sa opakuje po celý týždeň. Konečne v nedeľu dostane policajt inú odpoveď: "Bude to železničiar!" Celý naradostený mu dá cukríky a pýta sa: "Tak už vieš, že policajtov nemôžeš urážať." Na to chalan vraví: "No na policajta mám málo hovna!"

Ivan, Bratislava
2184.

Ide Jožo autom, keď tu pred ním na cestu vyskočí červený muž a vraví: "Ja som červený škriatok, som hladný a keď som hladný tak je zle." Jožo mu dá svoju desiatu a ide ďalej. Teraz pred ním vyskočí modrý muž a povie to isté. Jožo mu dá druhú desiatu a ide ďalej. Do tretice pred ním na cestu vyskočí zelený muž. Jožo povie: "Ja viem, ty si zelený skriatok, si hladný a keď si hladný je zle". Na to mu zelený muž povie: "Váš občiansky a vodičský preukaz, prosim!"

Vladimír, Zvolen
2173.

Prečo majú policajti rozopnutý rázporok? Keby náhodou museli napočítať do jedenásť!

Tade, Košice
2084.

Policajti majú za úlohu opísať dravú šelmu žijúcu v Afrike. Aby neodpisovali tak ich rozsadia do lavíc za sebou. Prvý rozmýšľa a napíše jaguár. Ten čo sedí za ním rozmýšľa ale nevie na to prísť, tak sa nahne cez plece tomu prvému a číta január. Neváha ani chvíľku a a napíše február. Tretí sa tiež nahne a napíše marec. A tak to ide ďalej až ten dvanásty napíše december. Trinásty nevie, čo by napísal, tak napíš ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK.

Slavo, Dolná Lehota
2072.

Idú dvaja na bicykli. Zastaví ich policajt a pýta sa: "Prečo idete dvaja na bicykli?" Oni odpovedajú: "Lebo tretí spadol."

Fotta, Prešov
2067.

Prejde chlapík križovatku na červenú. Zastaví ho policajt a pýta sa ho: "Viete čo ste urobili?" "Viem, pil som."

Dodo, Trenčín
2052.

Viete, že policajti nebudú už chodiť zo psom? Budú chodiť s učiteľkami. Sú poslušnejšie a menej žerú.

PaKo, Slovensko
2049.

Príde policajt do obchodu a vraví: "Prosím si poltopánky, hnedé, kožené." "Aké máte číslo?" "158!"

Miro, Brezno
2031.

Dvaja policajti močia z mosta. "Ako to tebe tam dole pekne čľupká." "Aj tebe by keby si si dal dole trenírky."

PaKo, Slovensko
2002.

Dvaja policajti majú nočnú hliadku. Ten vedľa šoféra je po opici a drieme. Spolujazdec zbadá vedľa cesty stopujúcu prsnatú, dlhonohú blondínku v minisukni. Drgne do driemajúca parťáka a pýta sa ho: "Čo berieme ju?" Ten driemajúc hovorí: No jasné, a drieme ďalej." Blondínka si sadne na zadné sedadlo rovno do stredu a roztiahne nôžky. Šofér pozrie do zrkadla a od údivu mu idú oči vypadnúť! Blondínka nemá nohavičky, ale zato škatuľu chlpatú ako Čapájev baranicu. A hneď drgá do spolujazdca:" Jano, Jano, stávaj a pozri do zrkadla!" Ten udriemaný pozerá a hovorí: Ty, počúvaj nemáš hrebeň, veď vizerám ako pi.ča!"

Robo, Trenčín
1994.

"Pán policajt, nevrátila sa mi žena z večierku. Tu som vám doniesol jednu jej fotku, rád by som, aby ste ju dali hľadať. Policajt si fotku pozrie a vraví: "Prečo?"

PaKo, Slovensko
1989.

Policajti prijali nováčika, ale veliteľovi sa nepáčilo, že strašne škúli. "Chlapci, nože mu dajte vajíčko pred nos, možno mu to prejde," radí veliteľ. Na druhý deň sa pýta: "No, polepšil sa tomu nováčikovi zrak?" "Predstavte si to, pán veliteľ, on zomrel. A už ho mal vytiahnuté po prsia!"

PaKo, Slovensko
1975.

Policajná hiadka končí službu a hlási: "Pán nadporučík počas našej služby sa nič mimoriadne nestalo, akurát jedna prostitútka nás v parku neustále provokovala." "Dúfam, že ste ju ignorovali!" "Áno, obidvaja po tri razi."

BH, Hriňová
1958.

Čo robia 4 policajti, keď sú v aute? hádajú sa kto bude sedieť pri okne.

Čabrák, Uhrovec
1929.

Pri rieke sa prechadzajú dvaja policajti. Z vody dolieha zúfalé volanie: "Pomóc, pomóc! Neviem plávať!" "Nechápem prečo tak reve?", hovorí starší policajt kolegovi, "ani ja neviem plávať a nevytrubujem to do sveta."

Laura, Prešov
1928.

Je noc. Dvojčlenná policajná hliadka snorí v mestskom parku. Zrazu počuť šramot a vzdychanie spoza jedného z kríkov. "Jano nazri, čo to tam je!", zavelí veliteľ. Mladý pribehne s tým, že za kríkom fučí polozoblečený chlap a hovorí že sa práve miluje. "Čo?", zrúkne veliteľ, "na verejnom mieste?" A pri kríku zreve: "Sto korún pokuty, chlape jeden!" "Ale pán policajt, veď je leto, krásna noc, my dvaja sa máme radi a chceme sa vziať!", ozve sa ženský hlas. "Čo? Vy ste tam dvaja? Dvesto korún pokuty!"

Gusto, Beluša
1905.

Stojí policajt na ulici a pozerá na oblohu. Príde k nemu druhý a pýta sa ho: "Prečo tak zamyslene pozeráš hore?" A on mu odpovedá: "Mám ísť na mesiac na školenie, ale neviem neviem!"

Paťo, Bratislava
1881.

"Pán policajt, ako ste dospeli k úsudku, že dotyčný pán je opitý?", pýta sa na súde sudca policajta. "Bol mi podozrivý hneď od začiatku, ako som ho uvidel. Istotu som nadobudol vo chvíli, keď dotyčný prišiel ku mne s krytom od kanála a chcel si ho u mňa prehrať na gramofóne."

Samo, Tenčín
1854.

Policajt zastaví opitého šoféra a hovorí mu. "Pán šofér, prečo sedíte za tým volantom dvaja?". A šofér mu na to odpovie: "A vy ste ma prečo toľkí obstúpili?"

Peter, Bratislava
1841.

Zastaví policajt vodiča a povie mu: "Budete fúkať!" "Áno pán policajt, ale najprv by ste mi museli ukázať, kde vás to bolí."

Roman, Nové Mesto n/V
1830.

Stretli sa dvaja policajti. Jeden má zaviazané obidve uši. "Čo sa ti stalo?", pýta sa prvý. "Ale, žehlil som a v tom zazvonil telefón." "A to druhé ucho?" "To som si volal pohotovosť."

Milka, Zvolen
1818.

Přijde policajt domů utahaný ze služby a hned si jde lehnout k manželce do postele. Jak tak usíná, kouká co nevidí a začne počítat nohy trčící s postele, jeden - dva - tři - čtyři - pět - šest?! Okamžitě vyskočí s postele a začne počítat znovu. Jden - dva - tři - čtyři. Spokojeně si oddechne. "Uf, už jsem se lekl!"

Hana, Kuřim
1811.

Prečo chodí policait vždy so psom. Viac hláv viac rozumu.

Laco, Trenčín
1798.

"Myslím, teda som!", povedal policajt a zmizol.

Harley, Slovensko
1740. Ide policajt na aute a zrazí policajta. Nevie čo má robiť a tak ho strčí do kufra a pokračuje ďalej. Po čase ale zrazí aj dalšieho a tak aj toho strčí do kufra. Ako tak ide, vidí pri ceste hrobára ako kope 2 jamy. Tak vyberie prvého z kufra a hodí ho do prvej jamy. Hrobár je poriadne pripitý a tak ho zahrabe. Potom vyberie aj toho druhého a hodí mu ho do jamy. Hrobár si pretrie oči, zanadáva a zahrabe aj druhého. Neskôr ide hrobár po ulici a tam zbadá naozajstného - živého - policajta. Bez prípravy ho zloží lopatou a zareve: "Boha tvojho! Čo ťa ja nezakopem!" Skeletor, Banská Bystrica
1635. Policajt riadi križovatku, keď zrazu príde k nemu staršia bezzubá babka a ponúka mu oriešky. Policajt sa nenechá núkať a zoberie si a vraví:" Mmmha, babka kde ste vzali také vynikajúce oriešky?" Babka odpovedá: "Ále, predstavte si, kúpila som si čokoládu a ako som ju jedla tak som zistila že je oriešková BC, Bratislava
1615. Policajt zastaví blodínku šoférujúcu auto a pýta si od nej vodičský preukaz. Ona: "A to je čo ?" Policajt: "To je také, kde máte fotku." Ona vezme zrkadielko a podá mu ho. Policajt sa naň pozrie, zasalutuje a povie: "Prepáčte, môžete pokračovať, nevedel som, že aj vy ste príslušník." Ján, Slovensko
1578. Sedia dvaja policajti za stolom a jeden z nich zúrivo škrtá zápalkou o krabičku. Druhý sa na neho pozerá a po chvíli povie: "Asi sa na to vykašli už nebude horieť." Prvý mu na to odpovie: "Ale šak pred tým horela!" Martin, Ľubiná
1577. Prečo si policajti pred spaním položia na stôl jeden plný a jeden prázdny pohár? No, plný keby boli v noci smädní a druhý keby nie. Tomino, Trenčín
1569. Prečo policajt otvára a zatvára pepsicolu stále dookola? Lebo je na nej napísané skús štastie znova. Ivo, Brezno
1557. Hovorí policajt kolegovi: "Včera som si kúpil záchodovú kefu." "No a, aká je?" WC papier bol lepší." Miro, Brezno
1511. Raz večer sa policajt postavil naproti jednému baru a čakal, či po záverečnej chytí niekoho pre alkohol za volantom. Keď začali z baru vychádzať ľudia, hneď si všimol jedného, ktorý sa doslova vypotácal a začal sa motať medzi autami. Vyskúšal si kľúčiky na piatich autách, než našiel to svoje. Potom sedel päť minút na prednom sedadle ohnutý pod volant a zápasil s kľúčikmi. Vtedy už všetci ostatní hostia vyšli z baru a odišli. Keď konečne motor naskočil, policajt neváhal a vyrazil vpred. Postavil sa pred rozbiehajúce sa auto. Nechal muža vystúpiť a fúknuť do trubičky. A nič! Policajt nechápajúc hovorí: "Do frasa človeče, ako je toto možné?" A chlapík mu vraví: "No, dneska som bol ako návnada určený ja." Samo, Trenčín
1496. Dvaja policajti išli po parku a na jedného prišlo sranie. Vošiel do kríkov a o chvíľu kričí: "Prosím ťa, podaj mi sem baterku." "Ale čo si chceš na to hovno posvietiť." "Ale nie, to som už mal tri razy v ruke, ale pelendrek neviem nájsť." Gabo, Lučenec
1488. "Vieš vôbec, čo je logika?" pýta sa policajt kolegu. "Čo?" "Počkaj, vysvetlím ti to. Máš akvárium?" "Mám!?" "Logicky z toho vyplýva, že máš rád ryby a zvieratá vôbec. Je to tak?" "Je!?" "A z toho vyplýva, že máš rád prírodu, dobrý život, teda aj ženy. Takže nie si buzerant. Sedí?" "Sedí." Na druhý deň policajt, ktorý už vie, čo je logika, pristúpi ku kolegovi. "Počúvaj, Fero, máš akvárium?" "Nemám." "No vidíš! Tak potom si buzerant!" Leon, Raccon
1448. Ide policajt a hovorí: "Myslím teda som!" A zmizol. Drak, Sliač
1384. Lekár predpíše policajtovi čípky proti horúčke. Policajt ich doma nareže na plátky a užíva ako tabletky. Stav sa mu zhoršuje. Lekár mu predpíše ďalšie čípky. Zase ich nareže a keď príde k lekárovi tretí krát, lekár uz podráždene reaguje: "Do boha, čo tie čípky žerete?" Policajt: "No nie, pchám si ich do riti!" Andrea, Bratislava
1443. Prečo si každý večer policajt postaví k posteli pohár s vodou a prázdny pohár? Lebo keď sa v noci zobudí môže, ale nemusi byť smädný. Andrea, Bratislava
1437. Policajt ide okolo tržnice a vidí ako tam dedko predáva jablčné zrniečka. "Dedko a koľko stojí jedno zrniečko?" "Päť korún." "A prečo sú také drahé?" "Pretože to sú zrniečka múdrosti." "Tak mi dajte 4 zrniečka!" Policajt tie zrniečka zje a po chvíli hovorí: "Ja hlupák, keby som si za 20 korún kúpil radšej kilo jabĺk tak by som mal oveľa viacej zrniečok." Marcus, Slovensko
1434. Aký je rozdiel medzi policajtom a záchodovou misou? Záchodová misa je okruhla. Zuzana, Slovensko
1423. Viete čo urobí policajt, keď má chuť na lekvár? Ošúpe si buchtu. Stano, Slovensko
1415. V rozvodnenej rieke Morave nájdu utopeného policajta. Vytiahnu ho z vody a zistia, že ma zaťaté päste. Roztvoria mu prvú a nájdu v nej 5 korunu. Potom roztvoria druhú a tam nájdu papier na ktorom je odkaz: "Skoč do Moravy po šišku" Paradoxx, The Evil
1405. Príde policajný práporčík k veliteľovi a hovorí. Pán kapitán som šikovný, mali by ste ma povýšiť. Prečo tak usudzuješ pýta sa veliteť. No viete kúpil som si lego kde bolo napísané 3 až 5 rokov a ja som ho zložil za rok. Karol, Stará Turá
1404. Viete prečo nosí policajt obušok? Aby sa mohol brániť keby ho napadla myšlienka! Paľo, Uppsala
1402. Viete prečo majú policajti na televízore pílku? Aby mali ostrejší obraz. Jimi, Vrútky
1401. Viete prečo má policajt v aute pílku? Aby lepšie rezal zákruty. Jimi, Vrútky
1397. Policajt príde ku automatu, hodí 5 korún, vypadne káva. Pozrie na ňu, položí na automat, hodí ďalších 5 korún, vypadne ďalšia. Opäť na ňu pozrie, položí na automat, hodí ďalších 5 korun... Po polhodine už je strašný rad. Chlapík za ním už je nervózny, tak sa pýta: "Prosím vás, nemohli by ste už pustiť ďalších?" Policajt: "No určite, teraz, keď vyhrávam..." Milan, Brezno
1396. Přijede chlap na policejní stanici a chce vědet, kde mají bonzárnu, že chce udat souseda. Pošlou ho na slžzebnu a on hned spustí: "Soused má na dvoře složeno deset metrú dřeva." Policista: "To přece není trestné." Bonzák: "Ale on si ho nechal dovézt z Nemecka." Policista: "No, to se teď taky múže, musíte mi říct neco víc!" Bonzák: "On v tom dřeve pašuje zlato." Policista zajásá a hned začne organizovat akci. Bonzák odejde a hned volá sousedovi, kterého právě udal: "Tak Josef, objednal jsem ti to sekání dříví. A mám pocit, že to bude stejná parta, co ti na jaře zryla zahrádku." Milan, Brezno
1395. Policajt sa rozhodol, že si uloví vianočného kapra. Zobral náradie a začal sekať dieru do ľadu. Odrazu príde za ním jeden pán a kričí: "Okamžite prestaňte sekať do toho ľadu!" Policajt vydesene: "Akým právom mi to zakazujete!?" Kričiaci pán: "Právom správcu zimného štadióna! Milan, Brezno
1343. Ide policajt po meste a má opačne otočenú čiapku, vytýka mu to jeho nadriadený a on mu na to: "Veď ja pôjdem zachvížu naspäť." Igor, Trenčín
1329. Príde do elektrospotrebičov zákazník: "Prosím si tamten CD-prehrávač." Predavač sa naň zahľadí a povie: "Ale vy ste policajt, však? "Ako to viete?" "Pretože to nie je CD-prehrávač ale rýchlovarič!" Paľo, Švédsko
1327. Rozprávajú sa dvaja policajti a jeden hovorí druhému: "Ja mám strašne sprostého syna." Druhý mu hovorí: "Čo si sprostý, policajt a mať sprostého syna?" Prvý mu hovorí: "Prídi sa k nám pozriet a uvidíš." Prídu k prvému policajtovi domov a policajt hovorí synovi: "Gejza choď sa pozrieť, či som v robote!" Gejza sa oblečie, zoberie bicykel a odíde. Druhý policajt sa začne smiat a hovorí: "To je debil, to je debil, ja by som radšej zavolal". Wolacom, Dubnica n/V
1307. Príde malé dieťa za policajtom a pýta sa: "Pán policajt. Je toto váš obušok?" A policajt odpovie: "Nie ja som svoj stratil!" Štefan, Kysucké N. M.
1299. Nového mladého policajta pošlú na obchôdzku zo staršími. Viete prečo chodí stále pri stene? Aby sa rýchlejšie oťukal. Iveta, Žilina
1298. Viete prečo chodia policajti pri stene? Aby boli drsní chlapi. Iveta, Žilina
1294. Viete ako zistíte, že fax posielal policajt? Je na ňom známka. Kio, Bratislava
1284. Viete prečo policajti jazdia autom tak rýchlo? Aby nezabudli kam idú! Pavol, Humenné
1271. Dvaja chlapi idú na diaľnici v Trabante a po chvíli sa im auto pokazí. Začnú teda stopovať. Po chvíli im zastavi chlapík vo Ferrari. Dohodnú sa že ich potiahne do najbližšieho servisu, a že ak pôjde rýchlo nech mu zablikajú. V tom príde na policajnu stanicu rozklepaný policajt a pýta sa kolegu či včera veľa pil. Dnes som na diaľnici nameral Ferrari ako ide 250-kou a za ním trabant mu bliká, že ho ide predbiehať. Karol, Bratislava
1259. Príde policajt do baru, dá si rum a povie: "Toto nie je Jim Beam!" Miša, Trenčín
1252. Už dávnejšie sa v ČSSR narodí dieťa a hneď po narodení začne zo seba sypat matematické vzorce, rovnice a logaritmy. Lekári sa nechápavo pozrú na seba a zhodnú sa na tom, že je to v rozpore so súčasným režimom, a tak sa rozhodnú, že mu vyoperujú tretinu mozgu. Po operácii sa dieťa preberie a začne vykrikovat všetky fyzikálne vzorce, Newtonove zákony, Archimedov zákon. Tak sa lekári rozhodnú pre ďalšiu operáciu. Po vyoperovaní druhej časti mozgu dieťa začne sypat všetky chemické vzorce. Lekári sa už naštvú a tak sa rozhodnú, že mu odstránia aj tu poslednú časť mozgu. Po dlhej vyčerpávajúcej operacií sa dieťa preberie, pozrie ostro na lekárov a skríkne: "Navaľte sem občianske preukazy vy všiváci!" Damjan, Banská Bystrica
1251. Pán Novák, máte psa? Nie. Tak otvorte polícia! Peter, Snina
1250. Prečo idú policajti s obuškami do garáže? Idú dobíjať batériu. Gabriel, Humenné
1237. Idú dvaja policajti v aute a uvidia dom s červenou lampou. Jeden hovorí druhému: "Poďme tam, najesť sa nám dajú, napiť sa nám dajú, a ked vypadneme dajú nám aj 1000 korún." "Odkiaľ to vieš?" "Včera tam bola moja manželka." Samo, Trenčín
1203. Prečo sú mreže na policajných staniciach? Aby nevnikla kultúra. Frogee, Bratislava
1186. Viete prečo policajti nenakladajú uhorky? No predsa preto, lebo im nevojde hlava do fľaše. Ján , Vranov nad Topľou
1183. Viete čo znamenajú hviezdičky na výložkách policajtov? Jedna znamená, že vie čítať. Dve znamenajú, že vie aj písať. A keď má tri.Tak to znamená, že má kamaráta, ktorý vie telefonovať. Mišo, Trenčín
1144. Jeden policajt sa pýta druhého: "Vieš aký je to francúzsky bozk?" "Hmmmm." "No keď bozkávaš tam kde sa čúra." "Myslíš ten porcelán, alebo tú dosku? Ivo, Česko
1143. Príde manželka policajta domov z práce a už vo dverách počuje strašný plač. Vbehne do kúpeľne a vidí ako manžel, policajt, drží syna za uši a pláka ho vo vani. Manželka na to: "Čo si zošalel, veď ho to bolí!" Policajt jej na to: "No a čo sa mám opariť!" Ivo, Česko
1139. Rozprávajú sa dvaja kamaráti, prvý hovorí: "Potápal som sa do hĺbky 10 m a objavil som vojenskú ponorku." Druhý hovorí: "Ja som sa ponoril do hĺbky 15 m a objavil som policajnú ponorku." "Ako si to zistil?" "Zaklopal som a otvorili mi." Juraj, Trenčín
1095. Čo sa stane ak sa stretne policajt a stena? Odpoveď: Stena spadne, múdrejší ustúpi. Karol, Bratislava
1094. Idú tri policajtky vo výťahu. Jedna druhej vraví: Počuj, tí naši chlapci sú ale svine. ešte aj tu smrdia spermie. Tretia dýchne do ruky a ovonia. anonym
1093. Stoja dvaja policajti pred výťtahom a jeden druhému vraví: "Fero, zavolaj výťah." Fero: " Výťah!" "Ty somár, rukou!" Fero máva rukou. "Blbec!" "Potlač!" "EEEEE", a posral sa. anonym
1092. Príde dcéra policajta zo škôlky domov a hovorí otcovi. - Oci, viem nový vtip o policajtoch, keď chceš môžem ti ho povedať. - Také vtipy by si nemala hovoriť, veď vieš, že aj ja som policajt.- Oci, neboj sa, veď budem hovoriť pomaly. Vojtech, Veľké Uherce
1077. Príde domov policajt s vypichnutým okom a s odrezanými vajcami. Žena na neho pozera a pýta sa: "Preboha co sa ti stalo?" Policajt hovorí : "Ale stavil som sa s kolegom o oko, že mi neodreže gule!" Janyzo, Bratislava
1067. Pride policajt do sudnej miestnosti kde sudia obzalovaného. Ja som strazmajster Kuracinec a tento pripad som vysetroval. Dobre pan Kravinec sadnite si vedla obzalovaneho. Ja som Kuracinec pan sudca a nie Kravinec. To mate jedno. Hovno ako hovno. Vlado, Banska Bystrica
1050. Vola policajt sefovi. "Sefe zastavil som auto a je v nom muz a pes." Sef odpoveda:"Ale ved to sa smie." "To hej, ale ten pes riadil.", odpoveda policajt. "Ako je to mozne?" , spytuje sa sef. "To neviem, ale islo mu to celkom dobre." "A co hovori ten muz?" "Vravi, ze ho stopol." Mato, Nove Mesto n/V
1049. Ako sa zabila policajtova žena? Vypadla z okna ked zehlila zaclony. Janyzo, Bratislava
1023. Stoji Dezo na brehu Hrona a honi si ho. Piíde k nemu policajt a kricí na neho. Dezo! Co to tu vystrajas. Prosim pekne pan organ. Posielam deti k moru. Vlado, Banska Bystrica
1010. Policajt kope za domom jamu. Ide okolo kolega a pyta sa ho co robi. Zadychcany odpoveda: "Zdochol mi motor, tak ho zakopavam." Milan, Nemsova
1007. Idu policajti a poziarnici v dvoj poschodovom autobuse. Poziarnici su dole a policajti hore. Poziarnici sa zabavaju hraju karty. Nacelnik vybehne hore policajti zgrupeni na jednej strane polodosrati a vystraseny. A jeden z policajtov hovori no ved hej, vam sa tam ide, vy tam mate aspon vodica!!! Brco, Trencin
1001. Bavia sa policajti: "Kolko sme uz presli?" "Podla tachometru dvesto kilometrov." "To nie je mozne! Spocitaj to znovu podla mapy!" Samo, Trencin
998. Hlasenie v radiu: "Je prave dvanast hodin. Sprava pre policajtov: malu rucicku nehladajte, je za velkou." Jano, Humenne
992. Prechadza sa pedofilny policajt po lese a najde tam mrtveho na mraky roztrhaneho muza, ide dalej a najde v potoku utopenu zenu, prekvapeny co sa to stalo ide dalej a najde zhoreneho asi desatrocneho braceka, pokracuje v obhliadke a opodial najde uplakane dievcatko a pyta sa ho co sa mu stalo. "Pan policajt isli sme na prechadzku s mamkou, ockom a bracekom a zrazu z lesa zautocil medved a zacal ocka trhat a my sme s mamkou a bracekom utekali a utekali a ked sme preskakovali cez potok mamka sa potkla a utopila sa a my sme s bracekom utekali a utekali, prisla burka do braceka udrel blesk az uplne zhorel. Pan policajt bojim sa pomozte mi nejako." Policajt si stiahne zips na nohaviciach vytiahne si nastroj a hovori dievcatku: "Moja mala ty mas dneska ale smolu!" Lubo, Kosice
918. Preco policajtom je.e? - Keby im nej..alo, tak ich hodia sliepkam. Piko
897. Viete, preco chodia policajti dvaja? - Jeden pozna cestu tam a druhy cestu spat. Ema, Potvorice
896. Viete, preco chodia policajti so psom? - Aby bola zastupena aj inteligencia. Ema, Potvorice
876. Viete, preco policajti veria, ze je na Mesiaci zivot? - Pretoze sa tam svieti celu noc..... Labka, Bratislava
853. Policajt vidi zlocinca a skrikne:"Stoj, lebo strelim!" -"Stojim." -"Strielam." Juro, Bratislava
847. Ide farar na bicykli bez drzania a zastavi ho policajt. Policajt hovori:"Pan farar, zaplatite pokutu 10 Sk zato, ze jazdite bez drzania riadidiel." Farar hovori:"Pan policajt, u mna riadi Pan boh." Policajt na to:"Pan farar, tak to bude za 20Sk, dvaja nemozete jazdit na bicykli." Lubos
806. Pride policajt do obuvi a pyta si topanky. Predavacka sa pyta:"Ake mate cislo ?" "Predsa 158 !" Stano, Nove Mesto n/V
793. Viete, preco maju policajti na televizii feferony? - Aby mali ostrejsi obraz. Stano, Trencin
787. Dvaja policajti pocas kazdodennej obchadzky najdu pri hranici svojho okresu mrtve telo. Jeden vravi:" Vies co, je tesne pred koncom sluzby, nechcu sa mi robit tie sproste zapisnice. Sme akurat na hranici okresu, prenesme ho za nu a potom to uz nie je nasa starost." Druhy:" Ok" Na druhy den idu okolo policajti toho druheho okresu a ked zbadaju mrtve telo jeden vravi:" Boha ten je tu zase!!!!" Jano, Portland.Maine
779. Leti do kosmu prase a policista. Kazdy dostane jednu obalku. Prase ji ma otevrit 1/2 hodiny po startu a policista za hodinu. Po pulhodine prase otevre obalku a v ni je dopis: "Stiskni cervene tlacitko na prednim ovladacim panelu, pak nastav ovladac B45 na 47.623 stupnu a nakonec stiskni zelene tlacitko k ovladaci motoru." Prase vse udela. Policista je nervozni, co budou jeho ukoly. Prijde cas a policista vystrasene otevre obalku. Je v ni dopis:" Nakrm prase, sedni si a na nic nesahej." Pavel, Praha
761. Viete kolko je vtipov o policajtoch????? Neviete?? - No predsa ani jeden, lebo vsetko je pravda. Dado/Coudy, Presov
756. Pyta sa nacelnik policajtov: "Chlapi, aky je najvacsi vtak na Slovensku?" Polis sa hlasi: "Sup, prosim." "Nie, vie niekto iny?" "Tak potom kondor." "Prd." "Holub." "Figu!" "Vrabec?" "Kdezeeee!" "Tak potom skovranok?" "Chlapi, vy ste vsetci ozaj tupi policajti. Je to rogalo. Vcera som nan vytrielal cely zasobnik, kym pustilo toho chlapa!" Mirka, Trencin
732. Idu dvaja policajti. Jeden z nich zbada lietadlo a hovori druhemu:"Pozri, aky velky orol!" Druhy mu hovori:"Je nielen velky, ale aj velmi silny. Budem musiet do neho strelit, aby pustil toho chlapa." Bogdan, Polsko
724. Viete, preco sa minule utopili dvaja policajti na Dunaji ? - Ale, zdochol im motor a chceli roztlacit motorovy cln ?! LacoMA, Dubnica
722. Ide policajt po nabrezi Dunaja a vidi tam lezat dlazobne kocky, co tam zanechali robotnici pri uprave brehu. Zrazu chyti jednu z nich, hodi ju do Dunaja a zacne vykrikovat:„Zazrak, stal sa zazrak!" Okamzite vysielackou privola svojeho velitela. Ked pride chyti znova dlazobnu kocku a hodi ju do vody. Obidvaja okamzite vykrikuju:„To je zazrak, stal sa zazrak!" Privolali najvyssieho velitela, ktory ale uz mal trocha viac rozumu, a predviedli mu ten zazrak. On sa ich pyta:"Co to je, aky zazrak, ja nic nevidim?" „No nevidite pan najvyssi velitel, hodime do vody kocku a robia sa kruhy!!!" LacoMA, Dubnica
714. Policajna Akademia, dostojnik vysvetluje na hodine, co je to oralny sex. Nikto samozrejme nevie. "No viete, to je ked bozkavate tam, kde cikate" vravi. Nato sa jeden prihlasi:"A staci pisoar alebo aj kachlicky dookola?" Albin, Detva
711. Idu dvaja policajti po meste a najdu pred kinom hlavu muza. Obaja okamzite zareaguju a zacnu spisovat zapisnicu. Dna tohto a toho, o tolkej a tolkej sme nasli, podpor. XY a porucik YX, hlavu muza pred kinom. Naraz sa ten, co zapisuje zamysli a pyta sa. Ake i sa pise v slove kino. Druhy sa zamysli, kopne do hlavy a povie: "Napis pred obuvou"!!!! Dyno, Bratislava
704. Viete, preco su policajti chodia dvaja? - Jeden vie pisat a druhy vie citat!!! Radka, Stara Tura
680. Pride policajt so sluchadlami na hlave k holicovi a chce ostrihat. Holic povie "Ok, ale dajte si dole tie sluchadla." Policajt, ze to nepojde. Holic vravi "Ale ja Vas nemozem ostrihat, ked mate na hlave sluchadla". Policajt sa nastve a ide k druhemu holicovi. Tam sa scena opakuje. Ked pride policajt k piatemu holicovi ten mu vysvetli, ze v meste ho s tymi sluchadlami nikdo neostriha a ze nech si ich da na chvilu dole, on ho rychlo ostriha a potom si ich moze zasa nasadit. Policajtovi sa to nepozdava, ale nakoniec suhlasi, da si dole sluchadla a sadne si do kresla. Holic zacne cely spokojny strihat, zrazu policajt scervenie, dvakrat ho hodi o zem a je po nom. Holic chvilu nechape, potom si da sluchadla k usiam a tam pocuje "Nadych...Vydych...Nadych... Vydych..." Havo, Bratislava
676. Viete, preco nosia policajti na ruke cervený pásik? - Predsa, aby vedeli kde majú ohnút ruku. Ludo
670. Idu dvaja policajti, ten druhy tiez debil. Jozo Krivan, Kosice
668. Dvaja policajti najdu na ulici tulena. Pridu s nim za velitelom. Velitel im na to: "Chodte s nim do ZOO." Na druhy den stretne velitel dvoch policajtov aj s tulenom a pyta sa:"No co boli ste v ZOO?" "Ano, zajtra ideme do kina." Jozo Krivan, Kosice
646. Zlodeji ukradnu policajtom z auta majak a hukacku. Polisi skocia do auta a zacnu ich prenasledovat.Jeden policajt hovori druhemu:"Ako ich chytime, na ceste je vela aut?" Druhy mu hovori:"Ja budem robit hukacku a Ty majak." Prvy:"huuuuu" Druhy:"modraa,modraa,modraa,..." Miril, Presov
644. Policajt zastavi sofera a prilozi mu k ustam rurku a hovori:"Dychnite!" "Ani ma nenapadne!" "Dychnite tam, lebo, ked ja dychnem, vezmu Vam vodicak!"  
639. Najkratsi vtip na svete: POLICAJT SA ZAMYSLEL... Klakier, Cechy
637. Idu policajti na vylet v poschodovom autobuse. Na prizemi sa veselia jedna radost, spievaju a tancuju v ulicke. Zrazu dvaja z nich vybehnu na prve poschodie, kde vsak vsetci sedia bledi a ako prikovani na sedadlach. "Co je s Vami?" spyta sa jeden z nich. "No, vam sa to dolu tancuje, ked mate sofera!" LIENKA, Stara Tura
623. Do vesmiru letia dvaja: prasa a policajt. Kazdy dostane jednu obalku. Prasa ju ma otvorit 1/2 hodiny po starte a policajt po hodine. Po polhodine prasa otvori obalku, v nej je list: "Stlac cervene tlacitko na prednom ovladacom paneli, potom nastav ovladac B38 na hodnotu 3.457. Nakoniec stlac zelene tlacitko na ovladaci motora." Prasa vsetko urobi. Policajt je cely nervozny a caka, co bude mat vo svojej obalke on. Pride cas a policajt otvori obalku. Je v nej list: "Nakrm prasa, sadni si a na nic nesiahaj !" Chochodokkla
622. Pride pan do krcmy a hovori: - Poviem vam senzacny vtip o policajtoch. V rohu se zdvihne chlap a vravi: - Pane, upozornujem vas, ze ja som policajt! Pan na to: - Tak dobre, ja to poviem pomaly a dvakrat. Chochodokkla
621. Dvaja policajti lezia strateni na pusti. Jeden hovori druhemu: - Vystrel do vzduchu, mozno nas niekto zacuje. Druhy vystreli, ale nikto nepride. O niekolko hodin neskor hovori ten prvy: - Vystrel do vzduchu, mozno nas niekto zacuje. Druhy vystreli, ale zase nikto nepride. O niekolko hodin neskor hovori ten prvy: - Skus zase vystrelit do vzduchu, mozno nas teraz niekto zacuje. - Nemozem, - hovori ten druhy, - dosli mi sipy ! Chochodokkla
620. Chlapec sedi pri zumpe a narieka: - Moja matka, moja matka. Ide okolo policajt, nevaha, skoci do zumpy. O chvilu sa vynori a hovori: - Lutujem chlapce, tvoja matka tu nie je. - Tak to mi je nahovno aj srobik... Chochodokkla
619. Dvaja policajti stoja na krizovatke. - Jano pozri, po ceste prebehol pes s dazdnikom! - No a. Ved prsi. Chochodokkla
618. Jednotka rychleho nasadenia ide na zatah a velitel vravi: - Po akcii sa zideme o jedenast styridsatosem. Pre tych, ktori maju digitalky, je to: obusok, obusok, stolicka, snehuliak. Chochodokkla
617. Jeden policajt hovori druhemu: - Pocuj, uz si nebudeme rozpravat vtipy o sprostych policajtoch, ale o doktoroch. - No, predstav si, doktor mi zistoval otcovstvo dietata a bral mi krv. Z prsta... Chochodokkla

 
Pridaj vtip Novinky Starinky Karikatúry
 

Za obsah zasielaných príspevkov nezodpovedáme. Sú zverejňované bez úprav.
Budeme radi, keď nám zašlete svoje pripomienky na náš e-mail.
Home Page